antradienis

09:27 vakar parašiau, kad parašysiu ir apgavau... buvo daug darbo, o vėliau išbėgau į rungtynes. rungtynes pralošėm 1 tašku. mane siutina tie, kurie aikštelėj rėkia ant kitų, o patys nesąmones padaro. likus 24 sekundėm varžovai turėjo kamuolį. tai kam reikėjo bauduoti. juk mes pirmavome 2 taškais. vėliau po abiejų sumestų baudų iškart tas pats prarado kamuolį nepersivaręs per aikštelę. jis juk neįžaidėjas. kam kamuolį varinėtis? dar viena klaida ir likus 2 sekundėms jie meta baudas. vieną pataiko, antrą specialisi pro šalį ir... laimi vienu tašku. ketvirtam kėlinį mane išleido tik apie 20 sekundžių... kažkaip liūdna dėl to... kažkaip mažai mane leido per visas rungtynes žaisti... bendroj sumoj neišžaidžiau 15 min... na per jas pelniau 10 taškų, o tai nėra blogai... nepykstu tik liūdna... žinau, kad iš šono turėtų geriau matytis. dar labiau man pikta dėl agiduko. kiekvienose rungtynėse jį išleidžia po pusantros minutės pažaisti... pasakysiu prieš kitas rungtynes, kad taip negalima elgtis. jei žmogus pats nerėkauja, kad jį leistų, tai galima ant suoliuko visas rungtynes laikyti?