Cookie Consent by TermsFeed

antradienis

08:53 pastebėjau, kad kai yra daug darbo ir šiaip kai labai užsiėmęs, tai pamirštu parašyti dienoraštį. gal tai nėra labai jau blogai, nes dabar parašysiu ir už vakar  :)

penktadienį man sako: "eime pas mus švęsime mantelio gimtadienį". pagalvojau, kad vėl reiks prisigerti labai, tai... nenorėjau... pasakiau, kad neisiu. šeštadienį paskambinu agidukui ir klausiu: "kaip atšventėt". Na atsakymas, kad prisigėrė nieko nenustebino... paklausiau ar mantelis daug prisigėrė... agidukas: "taigi mantelio nebuvo, jis gi palangoj"... va taip va gimtadienius švenčia...  :)))

šeštadienis prabėgo kažkaip nepastebėtai...

sekmadienį buvo rungtynės. laimėjom. po to atėjo svečių valgyti bulvinių blynų su mėsa... po to atvažiavo pilkutis iš palangos. pardavė palangoj butą ir kraustosi gyventi į vilnių. kol dar neturi kur gyventi - gyvena pas mus. keistas jis  :))  stotyje pirkau mcdonalde vanilinį ledų kokteilį. labai man jis skanus. bet kažkaip šį kartą nebuvo taip skanu kaip anksčiau. gal pasikeitė mano skonis, gal todėl, kad lauke šalta buvo... makdonalde apskritai yra tik ledų kokteilis ir ledai skanu. ma gal dar pyragėliai, bet ten jų neperku niekada. tik tuos du dalykus. ir tai kokius du kartus per metus.  :)

vakar pasiėmėm vieną mašiną iš remonto. 405 Lt... kitą palikom. laukiam kainos  :)

sekmadienį jau gavau rašyk naują dizainą. man jis patinka...

ryte anksčiau atėjau į darbą, galvojau, kad padarysiu kai ką, bet... žioplys kažkaip sugebėjau įsirašyti ne tuos failus... užtat dienoraštį užpildžiau  :)

šiąnakt peliukai vėl pagimdė. 4 mažos krevetės  :)

17:27 naują lentyną pakabinau. ten mano programinė įranga. dabar sudėjau tas, kurios įdomesnės ir gal ne kiekvienas žino. kaip bus vėliau - nežinau  :)

einu dar peliukų medį perpaišysiu  :)

Palikite komentarąKomentarai
  • Prozerpina

    netyčia užtikau. perskaičiau. pralinksmėjau. peliukai prajuokino. aš tai auginu kiaulę. Čeburaška vadinasi. ;)