Geras ar blogas ženklas

2007-10-31 10:41
Pirma buvo mano kieme. Toje vietoje yra išsišakojimas į tris dalis ir ten visiškai nesimato kas atvažiuoja iš dešinės. Kaip ir visi kiemai - prigrūsti automobilių, todėl sunku ten pamatyti. Toje vietoje visada numetu greitį iki minimumo. Taigi, panelė su vaiku įvažiavo į kitą automobilį. Ji kalta, nes jai kliūtis iš dešinės, bet blogiausia, kad uždarė įvažiavimą ir išvažiavimą iš kiemo. Pastovėjom, palaukėm - policijos nėra. Na tada apsižiūrėjau, kad mano golfukas į kalniuką turėtų įvažiuoti. Taip ir padariau - ant borto, per kalniuką, nusileidau, nuo borto ir toliau.

Antra avarija Laisvės - Viršuliškių sankryžoje prie Mados. Vodury sankryžos stovėjo vienas automobilis. Kur antras nepastebėjau.

Trečia avarija Ozo gatvėje už Akropolio. Ten trys mašinos stovėjo. 

Geras ar blogas ženklas važiuojant į darbą pamatyti tris avarijas?

 
 
Komentarai
2009-08-19 22:07 Elvyra
as manau,kad cia tik atsitiktinumas :] aisku,pasitaiko visko ...
2007-10-31 18:58 kalkus
aga, daug avariju ir gelezinio vilko gatve nuo baltupiu i centra pilna nuo 7:40h - keista. Siaip viena avarija net nufotkinau prie savo namu - zirmunu gatve, pravaziavus po desineje silo tilta, passtas skersas uzblokavo kelia furai vaziuojanciai antra juosta. Kaip ten gavosi? A velnias zino. Gal diedokas is pirmos juostos suko i degaline kairen ir nepamate furos :)
2007-10-31 15:58 Virgis
Geras zenklas, nes davaziavai iki darbo. Siandien Vilniuje, iki pietu, invyko 96 avarijos. Neblogai? Vat jei visas butum ir pamates, nieka gero. Darban nebutum suspejes...
+   Vardas:
Url:
El. paštas: Nerodoma.
Įrašykite tik tuo atveju, jei norite, kad informuotų apie naujus komentarus po šiuo įrašu.
Komentaras: