www

.lt paslaugų tiekėjai

2007-04-04 09:00   kategorijoje:   www
Teko peržiūrėti sąrašą galinčių registruoti .lt adresus. Štai vienas iš reikalavimų, kaip tapti .lt paslaugų tiekėju:

turi paslaugoms teikti pakankamą infrastruktūrą: veikiančią interneto svetainę, skirtą klientams aptarnauti ir informuoti apie atliekamas procedūras;

Štai sąrašas įmonių, kurių www adresų nepavyko surasti:

 • UAB "Imerel" - per google galima surasti tokią nuorodą: Informacija UAB „Imerel“ abonentams. Sveikiname prisijungus prie VDNET grupės! Tačiau vdnet svetainės kontaktuose apie UAB „Imerel“ nieko neparašyta. www.imerel.lt taip pat neveikia.
 • UAB "INTERNOVUS" - svetainės nėra.
 • D.Zakarevičiaus firma "EVS" - vėl nepavyko surasti.
 • UAB "PERSONA BONA" - nėra.
Visada yra tikimybė, kad aš nesugebėjau surasti. :)

Patikimas - nepatikimas

2007-04-02 16:34   kategorijoje:   www
Kai reikia išsirinkti įmonę, kurioje užsakyti paslaugas ar pirkti prekes, ką jūs darote? Nekalbu apie kasdienius daiktus. Tarkim aš statau namą. Man reikia susirasti įmonę, kuri uždengtų stogą. Taip, taip, einu į google ir ten ieškau. Pastebėjau vieną dalyką - įmones skirstau į patikimas ir nepatikimas vadovaudamasis gan keistais kriterijais:

1. Įmonės svetainė. Ko gero mažiausiai dėmesio kreipiu į svetainės dizainą. Man svarbiausias faktorius - informacija. Kuo daugiau ir tikslesnės informacijos, tuo įmonė patikimesnė.
2. Įmonės el. pašto adresas. Jei įmonės el. pašto adresas imone@takas.lt, imone@one.lt, imone@post.omnite.net ir pan., tai pasitikėjimo jos nekelia. Kvailas mitas, kad pakeitus el. pašto adresą pradings daug klientų, arba jie nesugebės jūsų surasti. Kurkas blogiau bus, kai vieną dieną takas.lt, one.lt, omnitel.net uždarys jūsų nemokamą el. pašto dėžutę.

Aišku, kad geriausias ir lemiantis faktorius - rekomendacijos. Tačiau jei jų nėra - kaip galima spręsti apie įmones? Darbai, istorija, pasiūla? Kur apie tai sužinoti? :)  Vien įmonės pavadinimas nieko nepasako, logotipas nieko neatspindi. Pamąstykite ar jūsų įmonė patikima?

Lankytojai

2007-03-26 15:51   kategorijoje:   www
Niekaip negaliu suprasti vieno dalyko. Jei svetainės pavadinimas yra basketnews.lt, tai kodėl daugiausiai lankytojų, atėjusių per Google paiešką, ieškojo būtent „basketnews.lt“?

Kodėl ieškant išmeta pirmoje pozicijoje aš nesistebiu, stebiuosi žmonių sugebėjimais ne surinkti adresą laukelyje, o ieškoti per Google.

Kai klientai kišasi į darbą

2007-03-26 11:50   kategorijoje:   www
Kai klientai labai lenda į www kūrimo darbus, dizainas. dažniausiai, pavyksta keistai. Štai vienas iš pavyzdžių: www.lstsert.lt. Jei klientas tiksliai žinotų ko nori, tą jo kišimasi galima būtų dalinai pateisinti. Svetainė jau labai seniai paleista, o turinys vis dar „Submeniu 1“, „Submeniu 2“, „Pirma naujiena“ ir panašiai... Kiek teko girdėti - šiuo metu jie kuriasi jau naują svetainę.

p.s. Sakykit ką norit, bet logo spalvos užmušančios  :)

Blogas be blogų dalykų gal blogai?

2007-03-22 16:30   kategorijoje:   www
Taigi, nutariau surašyti blogas.lt negerumus. Kątik pradėjau naudotis ir yra žiauriai blogų dalykų. Iš kitos pusės tai blogas be blogų dalykų gal blogai?

1. Kodėl prisiloginus blogas.lt tai negalioja www.blogas.lt?

2. Kodėl aš negaliu prisiloginti iš bet kurio puslapio?
Tarkim esu man patikusiame post`e. Noriu pakomentuoti. Mano žingsniai:
 1. Spaudžiu „Rašyti komentarą“
 2. Spaudžiu „prisijunkite“.
 3. Mane kažkodėl permeta į pirmą svetainės puslapį.
 4. Mygtukas „Registruotis“ kažkodėl pirmas, o antras „Prisijungti“. Kiek kartų jungiausi, visada paspaudžiu „Registruotis“. Gal visgi reiktų juos sukeisti vietomis?
 5. Prisijungiu ir mane permeta į mano blogų administravimą. Kodėl?!?!?! Juk aš tenorėjau pakomentuoti man patikusį įrašą.
Nereikia nukabinti nosies. Juk kažkaip įmanoma surasti man patikusį įrašą. Pvz.:
 1. Spaudžiu du kartus naršyklės mygtuką „back“
 2. Patenku į formą, kurioje vėl man siūlo prisijungti. Jei vėl paspaudžiu „prisijungti“, mane permeta į pirmą puslapį, kur aš jau prisijungęs. Taip galima kartoti daug kartų. Aišku, gudresnis, matydamas formą,  paspaus „reload“ ir jau galės rašyti komentarą. Bet ar taip turi būti?
Komentaro formoje yra laukelis „Tema“. O kam jis? Aš ten visada rašau savo nicką. Jei jis tam ir skirtas, juk galima taip jį ir pavadinti. Dar vienas būdas kaip maksimaliai sumažinti paliekamų komentarų kiekį - patvirtinimo kodo įvedimas. Suprantu kam jo reikia, kai komentarą rašo anonimiškai, bet juk dabar žmogus yra prisijungęs! Būtų kurkas originaliau, jei įdėtumėm du patvirtinimo kodus. Aš tikrai plačiau nusišypsočiau :)

Gerai, pradžiai tiek.  :)
« 1 2 3 4 5 6 7 »