www

Kiekvienai Jūsų veiklai reiktų skirti po atskirą kampą

2008-07-25 11:27   kategorijoje:   www

Mane visą laiką stebino įmonės, kurios užsiima belekokia veikla. T.y. vykdo po 2-3 visiškai skirtingas veiklas. Nekalbu apie didelius koncernus. Šiandien buvau nustebintas Soteros grupės teikiamomis paslaugomis:

 • Jie prekiauja nekilnojamuoju turtu ne tik Lietuvoje, bet ir Egipte
 • Užsiima geodeziniais tyrimais ir kadastriniais matavimais
 • Tarpininkauja perkant-parduodant verslą
 • Atlieka statybos darbus
 • Nuomoja statybinę techniką
 • Gamina korpusinius baldus
 • Ir net organizuoja keliones

Jei jau užsiimate milijonu veiklų ir nė vienoje nesate labai geri, bent nekraukite visko į vieną savo svetainę, nes aš tikrai nesikreipsiu į jus bent jau dėl to, kad jūs imatės visko ir netikiu, kad gerai kažką darote. Jei darytumėte gerai, turėtumėte kiekvienai veiklai po atskirą puslapį kaip minimum.

Dalykai, nuo kurių supykina

2008-06-19 08:49   kategorijoje:   www

Kažkurią dieną man kolegė užrodė puslapį sukamguzta.lt.

Blogiausia, kad pažįstu Aurimą ir man iki šiol atrodė, kad jis normalus. Pabrowsinus po puslapį mane nevalingai pradėjo pykinti ir teko jį uždaryti. Sakykite ką norite, bet tai nenormalu.

Puikus adresas

2008-05-15 09:49   kategorijoje:   www

Dabar nugirdau pokalbį telefonu, kuris prajuokino.

Yra toks adresas omnitelio: aš tave mms .lt (astavemms.lt). Paskambina telefonu ir kolega savo: jūsų adresas asta vems .lt yra .....

Galvokite kai renkatės adresus :)

Šioks toks eksperimentas su komentarais

2008-02-01 15:25   kategorijoje:   www

Jau rašiau anksčiau apie savo eksperimentą su komentarais. Taigi, eksperimentas ko gero pasiteisino. Anksčiau svetainėje nebuvo apskritai jokios komentarų trynimo statistikos. Dabar visi komentarai peržiūrimi, ištrinami tie, kurie įžeidinėja kitus vartotojus. Taigi, padaryti neprisiloginusių lankytojų komentavimą buvo teisingas sprendimas nes:

 • Komentarų skaičius išaugo labai stipriai - daugiau nei pusantro karto.
 • Komentarų neprisijungus yra beveik tiek pat, kiek ir prisijungusių vartotojų.

Taigi, siekiau, kad komentavimas išaugtų. Taip ir nutiko.

Šiaip statistika apie ištrintus komentarus:

 • Ištrinti komentarai sudaro 8% visų komentarų.
 • Neregistruotų vartotojų komentarų ištrinta 6 kartus daugiau nei registruotų.

Ištrintų komentarų yra daugoka, bet reikia atsižvelgti, kad tai krepšinis ir Lietuvos ryto ir Žalgirio fanų įžeidinėjimai atrodo daug kam normalus dalykas.

Išvada paprasta - jei registracija nėra būtina - ji gali būti, tačiau tik kaip alternatyva blokuotiems lankytojams.

vjosas

2008-01-22 15:11   kategorijoje:   www

Startavo naujas vjosas puslapis. Jei manote, kad noriu pranešti naujieną arba tuo labai apsidžiaugiau - klystate. Tiesiog padarytas totalus gaidys, todėl užvirė šiokia tokia diskusija vjosas konferencijoje. Iš pradžių labai tingėjau, o vėliau prisiverčiau ir prirašiau pastebėjimus. O prisivertimas pareikalavo mano jėgų, todėl ne tik ten siunčiu, bet ir čia įdedu. Rašiau, kodėl puslapis yra blogas. Jei tiksliau, kodėl jis blogesnis už prieš tai buvusį, kuris irgi buvo labai blogas :)

1. fonas. Fonas labai nevykęs. Jis nei tamsus, nei šviesus, todėl viskas, kas ant jo užrašoma yra sunkiai įskaitoma. Jis užima 350 KB, o tai labai daug. Tokį paveiskliuką uždėti ant balto fono taip pat ne pats geriausias sumanymas.

2. Foto. Ji turėtų būti bent jau besikeičianti. Kadangi padarė ją pasuktą, tai spėju sunkiau tą įgyvendinti.

3. „Vilniaus jaunimo vardan" parašyta tiek kartų, kad susidaro vaizdas, jog atsakingi už šį darbą nori patys save tuo įtikinti.

4. Kadangi fonas parinktas labai labai nesėkmingai: jis neturi net pasikartojimo, tai reikėjo kažkaip tą dalyką apeiti. Apėjo: kiekvienam puslapiui sukūrė po atskirą fono paveikslėlį. Tai reiškia, kad kiekviename puslapyje mūsų laukia iš naujo besikraunantis daug užimantis fonas. Štai jie:

http://vjosas.lt/client/img/bg_684.jpg
http://vjosas.lt/client/img/bg_843.jpg
http://vjosas.lt/client/img/bg_1330.jpg

Ką reiks daryti, kai atsiras daugiau teksto ar organizacijų? Bus fonas paišomas iš naujo ar tiesiog priverstinai apkarpoma informacija?

5. Logotipas padarytas išplaukusiu. Čia padaryta tik tam, kad mažiau išsiskirtų iš fono. Tuo tarpu, kai įmonės ir organizacijos bando visiems parodyti savo logotipą. Tarp logotipo ir puslapio dizaino nėra jokio ryšio. Nekalbėkim apie logotipo gerumą, nes yra toks, koks yra.

6. Kodėl VJOSAS puslapyje „Jaunimo reikalų taryba" yra svarbiau?

7. Pirmame puslapyje kam reikalingas „Naujienų archyvas"? Daug paprasčiau ir aiškiau, kai įvedamas elementarus puslapiavimas.

8. Pirmojo puslapio kalendorius. Kam jis ten yra? Kalendorius reikalingas, kai dedama daug renginių, kurie vyksta pastoviai. Tada žmogus pasirenka dieną ir sužino kas vyksta. Kurią dieną buvo parašyta ar ne naujiena, manau, visiškai nesvarbu. Todėl kalendorius čia absoliučiai nereikalingas

9. Informacijos kokybės ir kiekio neliečiu.

P.S. Iš KitoKs logotipo išsityčiojo (ne bet tai čia mano asmeninė nuoskauda):

o štai tikrasis: 

abu logo išsaugojau jpg, nors realiai geriausia buvo gif  :) 

« 1 2 3 4 5 6 7 »