www

Naujoji SEB el. bankininkystės sistema. Kaip reiktų daryti

2014-04-16 22:15   kategorijoje:   www

Tikiuosi SEB pastebės savo klaidas ir sutvarkys viską taip, kaip reikia. Bandau surašyti ne tik kas blogai, bet ir tai, kaip turėtų būti. Vieną nedidelį pataisymą jie jau padarė. Naivu būtų manyti, kad tai įvyko dėl mano Facebook įrašo. Bet apie tai vėliau. Puiku, kad keičiasi, dar puikiau, kai keitimasis vyksta nuolat.

Skaityti daugiau »

Ar įmanoma internetu nusipirkti skvošo raketę?

2012-07-01 12:27   kategorijoje:   www

Atėjus gimtadieniui visi ieškome dovanų. Aš visada džiaugiuosi, kai kažkas pasako pats ko norėtų ir nereikia sukti galvos. Žmogus gauna jam reikalingą daiktą, o man neskauda galvos. Kartais žmonės turi hobi ir tada nebūtina sakyto ko nori.

Raimonda žaidžia skvošą. Ne taip seniai pradėjo, bet pakankamai ilgai, kad suprasčiau, jog jai tikrai patinka. Nusipirko savo kamuoliuką, po to kitą. Liko raketė. Gimtadienis labai gera proga.

Nežinau kur yra sporto prekių parduotuvės, išskyrus visokius Sport line, kur bepročiai jų kainomis kažką perka. Tačiau turiu internetą. Susiradau dvi parduotuves, kurios turi kažkokį pasirinkimą: shop24.lt ir prosport.lt.

shop24.lt

Šioje man pasirodė pigiau, todėl nutariau užsakyti čia. Niekada nebūna paprasta ten, kur parduotuvė atrodo kaip pigus prekių katalogas.

Susiradau norimą raketę ir užsisakiau. Apmokėjimą pasirinkau atvežimo metu. Negavau nei laiško apie tai, kad užsakymas gautas, priimtas ar pan. Nėra jokios galimybės pamatyti tai ką užsakei, kada ir pan. Užsakiau dar kartą šiek tiek kitą raketę. Viskas taip pat. Parašiau laišką, kad paliktų tik antrąjį užsakymą.

Ryte gavau emailu laišką, kad mano užsakytos raketės nebeturi. Netikrinau, bet nenustebčiau, kad jos neišėlė iš prekybos. Negaliu patikrinti, nes nežinau tiksliai kokią užsakinėjau  :) Laiške buvo prisegtas pdf failas su tuo, ką jie turi (čia ne foto bloga, čia tikrai tokios kokybės foto atsiųstame faile):

 

Pasirinkau, pažadėjo pirmadienį pristatyti. Kaip ir tikėjausi - pirmadienį paskambinus, atsiprašė ir pažadėjo pristatyti trečiadienį. Nenustebau.

Trečiadienį tikrai pristatė. Tačiau atsirado 10 Lt pristatymo mokestis, kurio niekur kitur nemačiau. T.y. nei užsakant, nei perspėjo telefonu ar emailu. Prekes atvežė patys, o aš neturėjau reikiamos sumos be grąžos. Arba 10 Lt mažiau, arba viena kupiūra per daug. Taigi, padarė papildomą nuolaidą ir kainavo tiek kiek ir turėjo.

Pliusų ši parduotuvė turi tik tiek, kad tikrai greitai atsakinėja į laiškus ir paskambinę perspėja. Tik tiek.

 

prosport.lt

Ši parduotuvė neatsakinėja į emailus. Norėjau pirkti joje, bet negavęs atsakymo gavau laišką iš aukščiau aprašytos su pasiūlyta dar mažesne kaina. Klientas nuplaukė. Tikrai ne pati geriausia vieta pirkti.

Ir mane nervina kai parduotuvėse reikia pasirinkti kiekį, o ne tik paspausti „į krepšelį“. O kai kiekis pavadinamas „dydžiu“, tada viskas atrodo keistoka.

 

Prekiaujant internetu emailas turi būti pagrindinė bendravimo priemonė. Tai reiškia, kad atsakoma turi būti greitai.

Kam reikia Google+ jei yra Facebook?

2012-04-10 08:08   kategorijoje:   www

Trumpai. Kai tik paleido Google+, iš pradžių nesupratau kam jo reikia. Juk yra Facebook! Teisybės yra, bet ne viskas taip. Facebook nieko nekeitė, neveikiantys dalykai buvo taisomi mėnesiais. Dabar gi viskas kitaip ir čia G+ dėka. Štai jau vienas pliusas.  :)

G+ iš pradžių pasirinko labai teisingą strategiją - bukai nekopijavo FB. Taip, tai socialinis tinklas, bet G+ yra mišinys FB ir Twitter. Facebook buvo skirtas draugams ir pažįstamiems, Twitter - ne draugams ir pažįstamiems. G+ padarė mišinį. Tam pasiūlė ratus. Nori draugų - susimesk juos į vieną iš savo ratų ir rašyk tik jiems. Nori visiems - rašyk visiems. Skaityk ir sek visus, kas tik dalinasi informacija. FB vartotojų didžioji dalis iki šiol nežino, kad gali skaityti ne tik draugus. Šita funkcija atsirado iš G+, bet net ir man sunku tai atsiminti. Tuo tarpu G+ tai natūralu.

Jei jums kyla klausimų kam skaityti nepažįstamus žmones, paklausiu ir jūsų - o kam jūs skaitote naujienas, žiūrite televizorių? Lygiai tas pats, tik čia milijonai mažų kanalų, kuriuos renkiesi pats. Daug žinių sužinau iš socialinių tinklų, ir ten gaunu jau prafiltruotą informaciją. Nepatinka kaip filtruoja - išjungiame tą kanalą, pasirenkame kitą.

Apsipirkimas e-maxima.lt

2011-10-18 17:18   kategorijoje:   www

 

Ne, man už šį įrašą niekas nemokėjo ir nieko nedavė.

Kadangi jau išsiaiškinome esminį klausimą, galiu rašyti savo įspūdžius. Seniai mačiau kaip jei atrodo (dar tada ka itik testavo su pačiais pirmaisiais vartotojais), bet niekada nepirkau. Pradžioje jie nevežė ten kur man reikėjo, o po to nenorėjau mokėti už pristatymą. Dabar buvo puiki proga - 49 Lt suma ir pristatymas nemokamas. Nepamenu kada iš parduotuvės išėjau su mažesne sąskaita. Nekalbant apie tai, kad jau daug metų laukiau tokio dalyko - kaip internetinės maisto parduotuvės su nemokamu pristatymu. Jei Maxima paliks 49 Lt sumą nemokamam pristatymui - tikrai ten pirksiu visada ir nevažiuosiu niekur kitur. Įprastai nesu lojalus nė vieno prekybos centro lankytojas, todėl čia Maxima gali iš manęs gauti viską  :)

Dabar apie priežastis:

  1. Nereikia niekur eiti
  2. Tai patogu
  3. Tai nekainuoja papildomai plius nereikia naudoti savo transporto
  4. Labai patogiai ir aiškiai matomos vieno kilogramo kainos, todėl labai lengva lyginti kas kiek realiai kainuoja.
  5. Pristatymo laiką renkuosi pats (2 val. intervalu)
  6. Išleidžiu mažiau. Tai iš tiesų tiesa, nes perku tai ko man reikia, o ne einu iki prekės pakeliui paimdamas dar pamatytų.

Esu labai patenkintas šiuo Maximos žingsniu. Ar pirkote jūs?

Reklama internete

2011-01-13 10:19   kategorijoje:   www

Paskaičiau apie Alio ir one.lt kovą. Tiesa sakant, seniai įtariau, kad taip gali būti daroma. Ypač kai visi gyrė kiek daug apsilankymų gaunama užsisakius reklamą one.lt. alfa.lt irgi labai tuo džiaugdavosi.

Sakiau iki šiol ir dabar taip manau - reklama internete turi būti parduodama ploto nuomos principu. T.y. norite reklamos - pirkite plotą ir ten darykite ką norite (proto ribose).

Mokėjimas už paspaudimus verčia puslapio savininkus spaudinėti, arba susiprogramuoti kad tai darytų už juos. Tiesa, pasakau iškart, kad nė viename puslapyje, su kuriuo turiu ryšių, tokių dalykų nėra. Todėl ten parduodama reklama ploto nuomos principu.

Pamenu kaip Teo reklamavo internetą per Tradedoubler, kurie moka už paspaudimus. Pilnas internetas tokių pat bannerių, kuriuose nieko, kas skatintų ant jo paspausti. Praktiškai tik logotipai ir šūkis. Jie gudriai išnaudojo mokėjimų už paspaudimus situaciją.

Žinoma, kad geriausia kai reklamos yra retai naudojamų formų, bet jos kainuoja žiauriai didelius pinigus.

Daugelis iki šiol vis dar vertina reklamą pagal tai, kiek paspaudimų ant jų bannerių buvo. T.y. kiek sulaukė papildomų lankytojų. Vertinkite reklamą pagal tai - kiek ji jums sugeneravo pardavimų. Suprantu, kad vien tuo vadovautis negalima, nes dalis apsilankiusiųjų grįš kažkada ateity, bet kas gali pasakyti kiek ir ar tikrai grįš?

1 2 3 4 5 6 7 »