UAB

Keisti užsakymai

2008-06-14 09:31   kategorijoje:   UAB

Neseniai sulaukėm gal keisto užsakymo. Na man jis pasirodė su tokiu geru humoro jausmu, o kaip iš tiesų... :)

Ar siųstumėte mamai knygą su geriausiai linkėjimais? Taip. O jei tos knygos pavadinimas yra „Lengvas būdas suvaldyti alkoholį“? :)

Kaip gi sekasi: 1 mėnuo?

2008-06-10 10:15   kategorijoje:   UAB

O knygynui sekasi normaliai. :)

Štai šiek tiek statistikos apie lankomumą:

Suprantama, kad lankomumas neparodo pagrindinio knygyno tikslo - pardavimų. Pirmą mėnesį vidutiniškai po porą užsakymų kasdien. Manau tikrai ne blogai. Pardavimai tikrai auga, o mes stengiamės įvairiais būdais juos dar labiau kelti aukštyn. Matysim kaip eisis toliau.

Kadangi paskelbtas mano telefonas, tai sulaukiu visokių įdomių skambučių, kur žmonės ieško keistų knygų, klausia ar tikrai jiems knygą atvešime, kur galėtų nusipirkti vieną ar kitą „mistinę“ knygą... Kai knygos pas mus nėr, patariu kur ją gali nusipirkti, tačiau siunčiu tik į paprastus (ne internetinius) knygynus. :)

Dar vienas dalykas - logistika. Iš tiesų visai įdomu susipažintu su nauja sritimi ir matyti kaip knygos turi būti sandėliuojamos, kaip turi būti pakuojamos, kaip pristatomos. Jei kažkas mano, kad tai labai paprasta - tegu pabando realiai :)

Džiugi naujiena: knygynas veikia

2008-05-12 09:39   kategorijoje:   UAB

KnygynasVeikia! Iš tiesų, tai pradėjo veikti jau praėjusią savaitę, bet reikėjo laiko išgaudyti tai, kas veikė, bet ne taip kaip turėtų, arba ką pamiršome patikrinti.

Knygynas jau veikia!

Knygyno idėja man kilo prieš 4 metus. Tuo metu galvojau ją daryti su kitais žmonėmis. Po to su Silu šią idėją atgaivinom. Juozas kaip tik baiginėjo daryti miestelius. Prisijungė Vilija ir Evelina ir viskas pajudėjo. Dabar atrodo viskas paprasta, kai po knygyną vaikštai, bet ta nematomoji pusė yra tikrai labai didelė. Man tikrai didelė šventė šio knygyno paleidimas.

Turite pastabų ar pasiūlymų - rašykite. Jos visos tikrai bus perskaitytos ir apsvarstytos. Beje, idėjų turime ir mes, todėl nesiruošiame projekto palikti tokiu, koks jis dabar yra.

Leidyklos

2008-02-01 11:23   kategorijoje:   UAB

Na jūs nepatikėsite, bet Eridanas mane užmušė. Jų logika geležinė. Sakome: „norime pardavinėti jūsų knygas“. Atsakymas: „mes jau bendradarbiaujame su e-knygynais ir ne tik lietuviškais. Taigi, šioje srityje platintojų mums užtenka“.

Tu jiems sakai: mes norime pirkti jūsų knygas, o jie - ne mes knygų jums neparduosime, nes jas perka ne tik lietuviai. Lochai.

Įmonės steigimas

2007-12-12 08:08   kategorijoje:   UAB

Manau šis postas labai labai bus naudingas daugeliui. Bent dabar čia yra visa informacija, kurios reikia steigiant įmonę. Informaciją surašė ir atsiuntė Tadas, o aš tik patvarkiau ir papildžiau.


Jei nusprendėte nebedirbti kitiems ir sukurti savo verslą – sveikinu. Drąsus žingsnis. Jei finansai riboti, reikės taupyti, ir taupyti nuo pat pradžių. Pirmas žingsnis susitvarkyti pačiam įmonės registravimą, kad nereiktų mokėti pinigų, advokatams ar kitiems tiekiantiems tokias paslaugas.

Tai gi, kokių ir kiek dokumentų reikės? Čia į pagalbą ateina VĮ Registrų centras su savo E-gidu. Kadangi pačiam teko tvarkyti UAB steigimą su daugiau nei vienu steigėju, tai aprašysiu būtent šį atvejį.

Eidami pas notarą, turite būti jau pasirašę steigimo sutartį ir įstatus. Padarome steigiamąjį susirinkimą, kuriame dalyvauja visi steigėjai, ir aptariame: įstatų patvirtinimą, įstatinio kapitalo sumą (ne mažiau 10 000 Lt) ir direktoriaus skyrimą. Protokoluojam visus svarstytus ir nutartus dalykus, pasirašom. Užpildome visas reikalingas formas: (JAR-1, JAR-VO-V, JAR-T, JAR-PP). Galima viską daryti ne tokia tvarka, bet tokiu atveju jums teks daug kartu gaudyti visus akcininkus ir rinkti parašus. Todėl geriau viską paruošti kartu.

Notaras jums išduos pažymą, su kuria turėsite nueiti į banką ir atsidaryti kaupiamąją sąskaitą būsimos įmonės vardu. Kai gausite pažymą - teks dar kartą grįžti pas notarą.

Įmonė privalo turėti registracijos adresą, todėl notarui teks pristatyti ir adresu esančių patalpų savininko notariškai patvirtintą sutikimą (arba tiesiog savininkui kartu ateiti). Jei buveinės patalpos yra įkeistos bankui (tarkim pirktos paėmus paskolą), reiks banko sutikimo šias patalpas naudoti kaip įmonės buveinę (patarimas: rašant bankui prašymą, nurodykite, kad patalpos nebus naudojamos gamybinei veiklai vykdyti).

Taigi, visi šie dokumentai turi būti pristatyti notarui. Labai svarbu turėti ne po vieną kopiją (tiksliau originalą). Jei netingite - pasiimkite visų dokumentų po 4 vienetus (būtinai visi pasirašyti, o ne kopijuoti) ir tikrai bus ramu.

Notarui turi būti pateikti šie dokumentai:

Notaras dokumentus įprastai tikrina nuo savaitės iki dviejų.

Po to kai notaras viską patvirtins, teks eiti į Registrų centrą. Registrų centrui pristatyti reikia įstatus (2 egz.), steigimo sutartį, formas JAR-1, JAR-VO-V, JAR-T, JAR-PP. Laukti reiks savaitę, o po to jau įmonė bus oficialiai įregistruota.

 

* dokumentai galioja 2007-12-11 dienai. Tiek dokumentai, tiek reikalavimai juos pildant gali keistis

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »