UAB

Kaip aš susipažinau su Rimvydu Stankevičiumi

2009-12-11 11:28   kategorijoje:   UAB

Nors mūsų sandėlyje yra labai daug knygų, bet dalį parduodame iš leidyklų arba tiekėjų sandėlių.

Būna taip, kad nuperka knygas, kurių tiekėjas nebeturi, arba apmoka pavedimu po kelių dienų, per tą laiką kažkas kitas tą knygą nusipirko. Tokiu atveju knygos ieškome kitur: knygynuose, parduotuvėse. Tik jei tikrai niekur neberandam - pranešame žmogui, kad nebegalime tos knygos pristatyti.

Panašiai buvo ir su Rimvydo Stankevičiaus knyga „Randas“. Nusipirko, o jos Rašytojų sąjungos leidykla nebeturi. Mano brolio klasiokas yra geras autoriaus draugas. Taigi, gavau kontaktus ir pasiskambinau. Knyga pristatyta. Kol su juo važiavom iki jo namų ir atgal į darbą labai teisingai pasikalbėjom. Žiauriai geras ir paprastas žmogus. Net keista.

Klientų pageidavimai

2009-10-15 11:03   kategorijoje:   UAB

Kai gauni tokį sakinį - galima susimąstyti:

ovalo spalva padaryti tokia svytincia auksine su nusviesejanciu auksiniu svytinciu seseliu, nueincia sviesejancia spalva i korteles krastus

Viskas perkama ir parduodama

2009-10-08 21:25   kategorijoje:   UAB

Manote, kad jei straipsnis žurnale apie kažką teigiamas - reiškia ojektas teigiamas, geras? Ne. Savininkas objektas susimokėjo. Šiandien gavau laišką:

 


Turiu Jums neatremiamą pasiūlymą projektui žuranle IEVA :)

 

Lapkričio mėnesio numeryje rašysime redakcinį straipsnį apie Lietuvoje sparčiai besiplečiantį būdą pirkti/atsiskaityti/rezervuoti/užsisakyti internetu, todėl siūlome prisidėti ir Jums. Straipsnyje būtų minimos kelios internetinės parduotuvės, tačiau is skirtingų sferų: parfumerija (parfume.lt), rūbai, aviabilietai ir t.t. - būtumėte tikrai paminėti ir Jūs.

 

Po teminio straipsnio atvertime (1-2 psl) būtų vien Jūsų reklama: internetinis psl., produktai su kainomis, akcijos (jei turite) ir t.t.

Pripažinkime, kad tokia reklama labiau pastebima nei standartinis maketas, beto Jūs gautumėte net 2 psl reklamos.

Ar sudomino?

Lauksiu Jūsų komentarų!

Pagarbiai,

Pardavimų ir marketingo
projektų vadovas
Vygintas Ivanica
tel.: 8 650 53341
Konstitucijos pr. 26, Vilnius

 

Kitas žingsnis: mes padarėme tą ir tą ir dabar apie tuos blogus dalykus parašysime. Gal jus domintų reklama mūsų žurnale vietoj straipsnio?  :)

Parduodame knygas

2009-08-18 09:01   kategorijoje:   UAB

Ir kaip gi galima nepasigirti, kai ateina permainos  :)  Nuo šiol knygynas manoknyga.lt rūpinsis ne tik savo klientais, bet ir pigu.lt. Na gerai, skamba kiek per garsiai ir ne viskas iš karto, bet... Jau dabar bendradarbiaujame su pigu.lt ir knygas jiems tiekiame mes.

Kodėl taip nutiko? Knyga nėra tokia gera prekė kaip daugelis įsivaizduoja. Kai kurių dalykų neįsivaizdavome ir patys, kai pradėjome prekiauti. Pvz.:

  • Ribotas antkainis. Pagrinde tai riboja konkurencija. Kiek kitaip yra su rankų darbo prekėmis. Arba su tomis, kurios yra unikalios ir prekiauja vienas tiekėjas
  • Knygos pastoviai kaupiasi sandėlyje. Tokiu būdu užšaldomi dideli pinigai.
  • Bendravimas su laaaabai daug leidyklų. Leidykloms iki procesų automatizavimo žiauriai toli. Nėra nė vienos leidyklos kurios knygomis galėtum prekiauti naudodamasis xml
  • Dalį pristatymo mokesčio parduotuvė dengia iš knygos antkainio. Tarkim Jums kainuoja knygos pristatymas 8 Lt. Mums jis vidutiniškai kainuoja apie 9,50 Lt. Skirtumas tas, kad viena kaina su pvm, o kita - be. Taigi, knygos pristatymo kainą sumoka užsakovas 6,72 Lt (nuo kito mėn. 6,61 Lt), o parduotuvė dengia likusius beveik 3 Lt.
  • ...

Bet čia subtilybės, kurias sužinai pradėjęs prekiauti. Taigi, ko gero, geriau bendrauti su vienu tiekėju, nei su 30 ar 40.

Sprendimas naudingas abiem pusėm.  :)

Kliento prisirišimas

2009-07-26 09:46   kategorijoje:   UAB

Įdomu kada Lietuvos verslininkai supras, kad lankytoją, pirkėją prie jų parduotuvės ar kavinės pririša ne tiek pati parduotuvė, kiek jos darbuotojai?

Jei man patiko aptarnavimas - aš ten grįšiu. Jei man kaskart ateinant rasiu vis kitą darbuotoją - aš pradėsiu pirkti ten, kur man tuo metu patogiausia. O juk tik žmogus sugeba pririšti taip, kad dėl smulkmenos klientas nuvažiuos ten, neatsižvelgdamas ar jam pakeliui.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »