UAB

4 metai su manoknyga.lt

2012-05-17 08:02   kategorijoje:   UAB

Jau keturi metai. Negaliu sakyti, kad jie praėjo labai greitai. Galiu pasakyti, kad man asmeniškai tai geri metai, nes darbas yra malonus.  :)

Ta proga pareklamuosiu šios dienos akciją. Tikra nuolaida visoms knygoms. Kainos prieš taikant nuolaida nesukeltos, kaip daro daugelis.  :)

Spaminimas yra legalu. Kodėl?

2012-04-12 08:08   kategorijoje:   UAB

Galiu viską rašyti savo vardu, bet iš tiesų tai šiom dienom nutiko mano draugui. Visa info tikra, visus laiškus ir atsakymu mačiau pats.

Taip jau yra, kad Vytenis nekenčia spamo. Registruodamasis kiekvienoje vietoje naudoja vis kitą el. pašto adresą. Jį naudoja tik toje svetainėje kur registruojasi ir daugiau niekur. Taip nutiko ir su fotofabrikas.lt tačiau vieną dieną gauna laišką iš ekodiena.lt į tą dėžutę, kuri buvo panaudota tik fotofabrikas.lt registracijoje.

Nusiuntė užklausimą fotofabrikas.lt ir paprašė paaiškinti kodėl jie perdavinėja savo klientų duomenis kitiems. Atsakymas buvo toks: „Su ekodiena.lt Fotofabrikas neturi jokių "ryšių"...“. O kaip tada el. pašto adresas nutekėjo? Turiu kitą pažįstamą, kuriam Fotofabrikas nesumokėjo už paslaugas. Kas paneigs, kad jiems su pinigėliais sunku ir jie nori uždirbti iš visko. Tame tarpe ir prekiaudami el. pašto adresais?

Kreipėsi į ADA, kuri tokius dalykus prižiūri ir tvarko. Trumpai atsakymas buvo toks:

Buvo siūloma skaityti straipsnius, o ne pirkti prekių ar paslaugų. Taip pat nebuvo teirautasi nuomonės dėl prekių ar paslaugų. Todėl tai nėra tiesioginė rinkodara.

Deja, bet kadangi ekodiena.lt pasakė, jog el. pašto adresas ne vogtas, ne pirktas, o per jų puslapį įrašytas, tai ADA nepasivargino kreiptis į fotofabrikas.lt.

Neįtikėtina, bet siųskite tokius laiškus į valias ir niekas nieko jums nepripaišys. Pilnas atsakymas žemiau:

Džiaugiuosi, kad dar yra teisingų verslų

2012-03-16 15:25   kategorijoje:   UAB

Šiandien buvau labai nustebintas. Ir ne todėl, kad atsitiko stebuklas, o atvirkščiai - atsitiko taip, kaip turėtų atsitikti. Stebina ir tai, kad tai stebina.

Pietauju valgykloje, kur maistas nėra brangus ir pagamintas pakankamai skaniai. Savitarna. Visada visi šypsosi ir malonūs, bet ne tik apie tai  :)

Šiandien pietų pasiėmiau zrazą (toks kotletas). Nesiginčykim kas yra zrazai, nes esu matęs taip vadinamus mėsos suktinukus, kotletus be nieko, ir kotletus su kiaušiniu viduryje (dar darželio laikais)... Atsisėdau valgyti - o viduje žalias faršas. Žinoma priėjęs mandagiai parodžiau ką gavau. Iškart buvo paimta lėkštė ir pasiūlyta pasirinkti kitą patiekalą. Paėmiau 1,5 Lt pigesnį. Buvo eilė, tai paprašė prieiti kai baigsiu valgyti ir atiduos skirtumą. Taip ir padariau. Gavau pinigėlių į saują. Ten buvo visi 8,50 Lt už zrazą. Kai pasakiau, kad per daug davė - atsakymas buvo vienas: „taip ir turi būti“.

Štai toks teisingas smulkusis verslas. Džiaugiuosi, kad dar tokių yra ir tuo pačiu pasižadu, kad ne kartą ir ne du dar ten eisiu  :)

Kodėl Facebook neparduoda?

2011-11-05 06:39   kategorijoje:   UAB

Jau sunku rasti žmogų iki 50 metų, kuris nesinaudotų Facebook`u. O jau kuris nežinotų kas tai yra - dar mažiau.

Įmonės ten turi savo puslapius, kuriuose visais būdai bando pritraukti kuo daugiau žmonių, kuo daugiau reklamuotis. Kai kurie padaro kažkokią sensaciją iš nieko ir siūlo peržiūrėti video apie apsinuoginusią ar girtą merginą. Tokiu atveju reikia spausti Like ir tas puslapis jau turi +1 žioplį. Labai greitai surenka 30 000 - 100 000 tokių „fanų“. O kam jiems tai? Po to parduoda ten skelbiamą informaciją. Už kelis šimtus ar tūkstančius gali paskelbti tavo reklamą, akciją ir pan. Bet ar tikrai verta mokėti už tai pinigus? Ar jie sugrįš atgal?

manoknyga.lt taip pat Facebook`e turi savo puslapį. Kiekvieną savaitę dovanojame po knygą. Pradžioje tai lyg ir veikė, jautėsi pagal apsilankymus puslapyje ir pan. O dabar? Pastaruoju metu ne galvodavau užduotis, kurios būtų įdomios, bet eksperimentuodavau. Stebėjau kaip keičiasi „fanų“ kiekis, kaip ir kiek žmonių ateina į puslapį, kaip keičiasi pardavimai. Ir galiu pasakyti - tai visiškai neveikia.

Visi kas netingi dabar deda paveikslėlius su akcijomis ir už Share duoda prizus. Teoriškai, kai paspaudžiate Share, tai pamato Jūsų draugai ir pažįstami. Praktiškai - niekas to nebemato, nes tuo užsiima pastoviai tie patys žmonės. Pakanka peržiūrėti kas dalyvauja šiuose žaidimuose ir atrodo, kad 95% dalyvaujančių Facebook`e neveikia nieko kito, o tik dalyvauja prizų dalybose. Ar jūs dar neblokavote savo „draugų“, kurie vien tuo užsiima?

Suprantu, kad tik dalyvaujančių ir kuriančių tam atskirus vartotojus visada yra ne taip jau mažai, bet tokio skaičiaus nesitikėjau. Eksperimentus kurį laiką tęsiu ir toliau, bet jau nelabai ko besitikėdamas  :)

Maži patarimai: keli klausimai renkantis kurjerius

2011-02-19 08:08   kategorijoje:   UAB


Foto: Salvatore Vuono

 

Pasirenkant kurjerius atrodo viskas paprasta - paklausi kainos ir pasirenki. Iš tiesų yra tam tikrų smulkmenų, dėl kurių kurjerių kaina gali tapti antriniu dalyku.

Sužinokite siuntų svorių intervalus. T.y. kokios kainos ir kokiems svoriams. Jei jau siunčiate siuntas, šitas dalykas gali padėti nesunkiai apsispręsti. Jei ne - gali tekti kurį laiką pasikankinti. Teisingai pasirinkti intervalai gali sutaupyti daug pinigų.

Sužinokite kas bus, jei siuntos gavėjas paprašys siuntą pristatyti kitu adresu. Vienos tarnybos pristato kitu adresu tą pačią dieną, kitos - kitą, o trečios jums išrašys papildomą sąskaitą už tai, kad buvo pakeistas adresas.

Automatizuotas užsakymų pildymas. Dalis tarnybų to neturi. Jei jūs tą galite padaryti už juos - viskas gerai, bet kiek tai jums kainuos? Antri turi tik dalinę, o treti - pilną valdymą. Automatizuotas užsakymų pateikimas gali jums sutaupyti labai daug laiko.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »