Bergadler Premium Pils

2009-06-07 08:08   kategorijoje:   Alus » Vokiškas

 

Bergadler Premium Pils

 

Labai lengvo skonio, tačiau labai kartus alus. Man, mėgstančiam kartų alų, ir tai pasirodė gal kiek per daug  :)  Ačiū mamai

Krynica Ekspartnae

2009-06-06 08:08   kategorijoje:   Alus » Baltarusiškas

 

Krynica Ekspartnae

 

Baltarusiškas alus

Login 2009

2009-06-05 09:10   kategorijoje:   Dienos

Ir aš ten buvau...

Jei trumpai, tai renginys suorganizuotas gerai, niekas nevėlavo. Buvo vienu momentu, kad į vieną salę neįleido žmonių, nes „jų buvo per daug“. Dėl pranešėjų, tai matyt sunku nuspėti viską, bet kodėl kai kuriuos leido į didžiąją sceną - nežinau.

Dabar apie pranešėjus, kuriuos mačiau ir girdėjau:

 1. Steve Chazin, „Apple“ socialinių tinklų paslaptys. Pats pranešimas paskaitytas gerai. Tema apie Apple, bet ne visai tai, apie ką galvojau. Bendrai visai neblogai
 2. Dmitry Sholomko, „Skaitmeninio marketingo tendencijos ir Google“. Nelabai supratau ką jis norėjo papasakoti naudingo. Plius jo anglų kalbą suprasti sunkoka. Sėsk du.
 3. Login interneto apdovanojimai. Nežinau kaip ir ka, bet tikiuosi kitais metais kažką keis. Nominacija „Lietuvos interneto fiasko“ išrinkta delfinas.lt, kuris fiasko buvo ne per praėjusius metus, o seniau. Aišku, pavadinime nėra žodžio „metų“, bet tada kitamet jos nebegalės likti. Ir pati didžiausia nesąmonė „Interneto metų žmogus“ yra A. Račas. Ką jis turi bendro su internetu, išskyrus blogą? Nieko. Tai kaip jis galėjo būti nominuotas šioje kategorijoje? Čia kaip kažkada roko metų grupe išrinko „Studiją“.
 4. Džiugas Paršonis, „Tinklaraščių ateitis: 1001 socialinis tinklas“. Viena įdomiausių temų ir pasiruošė gerai. Gal tik pristatymas galėjo būti išraiškingesnis, nes Džiugas visą laiką kampe prastovėjo.
 5. Arturs Mednis, „Twitter gudrybės“. Alio... ką čia veikė šis spameris? Jis aiškino kaip užspaminti twiterį bet kokiu šūdinu turiniu. Tada supranti, kaip blogai gali būti twiteris.
 6. Lina Pliūraitė ir Giedrė Stabingytė, „Kaip tapti (video) guru?“. Iš tiesų dar operatorių buvo pasiėmusios mergaitės. Kalbėjo apie orą. Galima taip, galima taip. Darykite taip, darykite kitaip. Konkretumo ponai ir ponios. O šiaip skystai man pasirodė.
 7. Ramūnas Šablinskas, „(R)evoliucija e.paslaugų rinkoje: ateitis yra šiandien“. Reikia atiduoti duoklę pagrindiniam rėmėjui ir leisti kažką pakalbėti. El. parašas. Labai piktas pranešėjo veidas tikrai nedžiugino klausytojų  :)  Parodė kaip pasirašoma telefonu. Kas to nežino - gal ir naudinga.
 8. Šarūnas Girdėnas ir Justinas Beinorius, „98%“. Ačiū už reklamą  :))
 9. Artūras Olšauskas, „Tavo asmeninis prekės ženklas“. Aiškino kaip susidaryti savo asmeninį prekės ženklą, po to perėjo prie įmonių. Gale pasakė: „kiekvienas jauturime savo prekės ženklą“. Tai apie ką ten kalbėjote?
 10. Arnas Grigaliūnas ir Eglė Kacevičiūtė., „Žinau ką veiksi kitą kartą prisijungęs“. Dansu dansu blogo autoriai. Labai liūdnai kalbėjo, vaizdinės medžiagos nulis. Nepasiruošė? Beje, mergina iš kitoks.com buvo, tai noriu pasakyti, kad sprendimas pasiimti .com domeną buvo labai blogas sprendimas. Aš kartas nuo karto vis gaunu jų klientų laiškus į kitoks.lt paštą. Juos trinu, bet galėčiau ir viešinti  :))
 11. Zbignev Gecis, „Kaip sukurti bloga interneto svetainę“. Man sunku vertinti, nes papasakojo apie svetainių kūrimo projekto vadovo darbą. Visa tai praėjau pats  :)
 12. Darius Bagdžiūnas, „Skaitytojas, Blogeris, Pardavėjas - visi laimingi“. Teisingas pranešėjas. Jis visada kažką įdomaus papasakoja, o ir pristatymas būna nenuobodus. Duočiau 1 vietą
 13. Vladas Sapranavičius, „Tinklaraščiai ir žiniasklaida: jų santykis dabar ir ateityje“. Savimyla. Taip spinduliuoja meile sau, kad... O pristatymas apie tai, kad atsirado diena.lt portaluose blogai (oho kokia naujiena) ir du mygtukai (pasiūlyk naujieną, iškelk į pirmą puslapį). Žiauru kai žmonės dėl tokių dalykų jaučiasi pirmaujančiais  :)
 14. Leonidas Donskis, „Kas laukia privatumo ir viešumo sferų globalizacijos eroje?“. Žiauriai per aplinkui atėjęs priėjo iki esmės. Labai teisingas ir geras pranešimas. Stipri renginio pabaiga.
Man įdomiausia ir naudingiausia susitikti su senais pažįstamais arba seniai nematytais žmonėmis.

Krynica Klasicnae Liuks

2009-06-05 08:08   kategorijoje:   Alus » Baltarusiškas

 

Krynica Klasicnae Liuks

 

Baltarusiškas alus

Krynica 1 Liuks

2009-06-04 08:08   kategorijoje:   Alus » Baltarusiškas

 

Krynica 1 Liuks

 

Baltarusiškas alus.

« 1 ··· 64 ··· 128 ··· 192 193 194 195 196 ··· 256 ··· 320 ··· 384 ··· 448 ··· 512 ··· 576 ··· 579 »