Džonas Irvingas „Sidro namų taisyklės“

2009-06-21 08:08   kategorijoje:   Dienos

Kelis kartus mačiau po nedidelę dalį filmo, bet neatsimenu kodėl jo nepažiūrėjau. Dabar bus gera proga.

Džono Irvingo „Sidro namų taisyklės“ žiauroka knyga. O gal reiktų sakyti ne saldi? Vaikų namai, gimdymai, abortai. Prie ko čia sidras? Sidro namai yra kitame pasaulyje, nei tas, kuriame yra Sent Klaudo vaikų namai. Tiltą tarp jų nutiesia vienas abortas.

Knyga, kuri lieka galvoje.

 

Kitos nuomonės:

Pasaka apie tai, kaip perdegė Švyturio lemputė

2009-06-20 11:31   kategorijoje:   Dienos

Nesu marketingistas, reklamščikas ir pan. Tiesiog mano pastebėjimai, kurie padėjo Švyturiui perdegti.

Pradėkim nuo to taško, kai Švyturys buvo pačioje kalno viršūnėje ir švietė taip ryškiai, kaip niekada nebešvies nė vienas kitas.

Ko gero dauguma pamena posakį „alus tik Švyturys“ (taip aš apie alų). Jis buvo žiauriai gajus - visi gerdavo tik Švyturį. Jei kas nusipirkdavo kitokio alaus - sulaukdavo pašaipų. Dar įdomus faktas - Švyturys ir Švyturio Eksta buvo tas pats. Kitos Švyturio rūšys buvo pakenčiamos, bet Ekstra gėrimas sulaukdavo visų pritarimo. Buvo tokie laikai. Kas dabar parduotuvėje perka Švyturio Ekstra?

Mano prisimenamos klaidos, kurios „padėjo“ Švyturiui:

  1. Vienu metu Ekstra pradėjo gaminti ir Utenoje. Dažniausiai šis alus būdavo vežamas į rytų Lietuvą. T.y. ir į Vilnių. Skonis buvo diena - naktis lyginant su Klaipėdos. Dabar, kiek žinau, Utenoje Ekstra negamina.
  2. Reklamų pigumas.Kažkuriuo metu Švyturys pradėjo kurti „pigius“ reklaminius klipus. Taip jie nusileido arčiau jį besivejančių konkurentų.
  3. Išleido alų Ekstra Draught. Idėja išleisti gyvą alų nebuvo bloga. Gyvas alus buteliuose yra teisingas žingsnis, bet...Tokiu būdu jie sudarė konkurenciją savo ir visos Lietuvos populiariausiam alui. Jie pradėjo konkuruoti patys su savimi. Geriausią alų patys pavertė nebe geriausiu.
  4. Padarė „Klasikinę Švyturio kolekciją“ (Baltijos, Draught, Baltas), kurioje vienintelis Baltijos alus yra senas ir kaip klasika. Ekstra joje nėra.
  5. Dabar suka reklamą, kur kažkokie šlykštūs snukiai vejasi bačką alaus. Fone skamba muzika kaip Kusturica filme. Aš visada perjungiu tv kanalą tik pamatęs tą reklamą. Parduotuvėje pamatęs Ekstra alų prisimenu ją ir visada neprisiverčiu pirkti.

Girtas už vairo gali likti nenubaustas

2009-06-16 16:06   kategorijoje:   Dienos

Paskaičiau čia apie Vidžiūno vairavimą išgėrus ir... nieko. Jis liko nenubaustas. Visada labai jautriai reaguoju į girtų vairavimą. Visada pasakau besigiriantiems tuo, kad yra lochas.

Aš manau, kad sunkus girtumo laipsnis yra sunkinanti aplinkybė, todėl sužalojus ar užmušus žmogų turi būti baudžiama kelis kartus griežčiau. Bet štai Vidžiūnas lieka nenubaustas... Gerai, kad tą kartą niekas nenukentėjo.

Konservatoriai jo neišmes. Lygiai kaip neišmetė po įtarimų kyšininkavimu.

Kuo toliau tuo labiau jis jausis nenubaudžiamas ir kai užmuš žmogų - jį teis. Gal nuteis lygtinai, o jis nesupras už ką.

Stary Melnik: Svetloe

2009-06-15 08:08   kategorijoje:   Alus » Rusiškas

 

Stary Melnik Svetloe

 Visiškai eilinis alus

 

Mario Puzo „Šeima“

2009-06-14 13:29   kategorijoje:   Dienos

Mario Puzo knygos „Šeima“ pradžia manęs nesužavėjo. Nemečiau šalin ir nepasigailėjau.

Tikėjausi, kad tai bus kažkas panašaus į Krikštatėvį, o pasirodė - apie šventąjį sostą. Kad ir kaip būtų keista - įpusėjus supranti, kad Šeima nuo Mafijos mažai kuo skiriasi. Popiežius, Kardinolai, Šeimos. Žudynės, gandai, papirkinėjimas, šnipinėjimas, „draugystės“, išdavystės...

Taip buvo kai valdė Bordžos. Yra šlykštokų vietų, bet paskaitęs dar kartą prisimeni kaip krikščionybė plito ir kas buvo jos skleidėjai. Kiek mes žinome apie dabartinės bažnyčios paslaptis? Ko gero labai mažai, bet kartas nuo karto išlendantys ir greitai nutildomi pedofilijos faktai daug pasako.

Paskaitykite. Tikrai to verta knyga.

« 1 ··· 64 ··· 128 ··· 188 189 190 191 192 ··· 256 ··· 320 ··· 384 ··· 448 ··· 512 ··· 576 ··· 578 »