Vainikas

2009-06-27 20:12   kategorijoje:   Statau namą

Daug klausimų buvo kas ten tokio bus viršuje. Vieną sieną užsikaliau ir galiu parodyti:

Foto galėtų būti ir geresnė, bet jų dar bus, o čia tiesiog bendram vaizdui  :)

Iš pradžių man atrodė labai keistai, vėliau - normaliai, o dabar tikrai patinka.  :)

Kaip vadinasi filmas?

2009-06-21 23:44   kategorijoje:   Dienos

Nežinau pavadinimo vieno filmo. Kažkada man labai patiko. Dar įdomu, kad mačiau du filmus, kuriuose žiūrėjo televizorių ir per jį rodė mano ieškomą  :)

Filmas nespalvotas. Žmogus šoka nuo tilto ir jį ištraukia angelas sargas. Po to mato gyvenimą tokį, lyg jo nebūtų buvę: niekas jo nepažįsta, kai kas pasikeitę. Gale filmo Kalėdų eglutė yra  :)

Gal kas žino pavadinimą?

Balys Sruoga „Dievų miškas“

2009-06-21 10:08   kategorijoje:   Dienos

Mokykloje visiems privaloma perskaityti Balio Sruogos knygą „Dievų miškas“. Aš, kaip perestukinas, neperskaičiau. Tiksliau perskaičiau 2/3 knygos ir... nebaigiau. Dabar perskaičiau visą. Keista buvo tai, kad skaičiau kaip visiškai kitą knygą. Prisiminimuose viskas buvo kitaip.

Keista kaip autorius po tokių išgyvenimų sugebėjo rašyti su sarkazmu.

Džonas Irvingas „Sidro namų taisyklės“

2009-06-21 08:08   kategorijoje:   Dienos

Kelis kartus mačiau po nedidelę dalį filmo, bet neatsimenu kodėl jo nepažiūrėjau. Dabar bus gera proga.

Džono Irvingo „Sidro namų taisyklės“ žiauroka knyga. O gal reiktų sakyti ne saldi? Vaikų namai, gimdymai, abortai. Prie ko čia sidras? Sidro namai yra kitame pasaulyje, nei tas, kuriame yra Sent Klaudo vaikų namai. Tiltą tarp jų nutiesia vienas abortas.

Knyga, kuri lieka galvoje.

 

Kitos nuomonės:

Pasaka apie tai, kaip perdegė Švyturio lemputė

2009-06-20 11:31   kategorijoje:   Dienos

Nesu marketingistas, reklamščikas ir pan. Tiesiog mano pastebėjimai, kurie padėjo Švyturiui perdegti.

Pradėkim nuo to taško, kai Švyturys buvo pačioje kalno viršūnėje ir švietė taip ryškiai, kaip niekada nebešvies nė vienas kitas.

Ko gero dauguma pamena posakį „alus tik Švyturys“ (taip aš apie alų). Jis buvo žiauriai gajus - visi gerdavo tik Švyturį. Jei kas nusipirkdavo kitokio alaus - sulaukdavo pašaipų. Dar įdomus faktas - Švyturys ir Švyturio Eksta buvo tas pats. Kitos Švyturio rūšys buvo pakenčiamos, bet Ekstra gėrimas sulaukdavo visų pritarimo. Buvo tokie laikai. Kas dabar parduotuvėje perka Švyturio Ekstra?

Mano prisimenamos klaidos, kurios „padėjo“ Švyturiui:

  1. Vienu metu Ekstra pradėjo gaminti ir Utenoje. Dažniausiai šis alus būdavo vežamas į rytų Lietuvą. T.y. ir į Vilnių. Skonis buvo diena - naktis lyginant su Klaipėdos. Dabar, kiek žinau, Utenoje Ekstra negamina.
  2. Reklamų pigumas.Kažkuriuo metu Švyturys pradėjo kurti „pigius“ reklaminius klipus. Taip jie nusileido arčiau jį besivejančių konkurentų.
  3. Išleido alų Ekstra Draught. Idėja išleisti gyvą alų nebuvo bloga. Gyvas alus buteliuose yra teisingas žingsnis, bet...Tokiu būdu jie sudarė konkurenciją savo ir visos Lietuvos populiariausiam alui. Jie pradėjo konkuruoti patys su savimi. Geriausią alų patys pavertė nebe geriausiu.
  4. Padarė „Klasikinę Švyturio kolekciją“ (Baltijos, Draught, Baltas), kurioje vienintelis Baltijos alus yra senas ir kaip klasika. Ekstra joje nėra.
  5. Dabar suka reklamą, kur kažkokie šlykštūs snukiai vejasi bačką alaus. Fone skamba muzika kaip Kusturica filme. Aš visada perjungiu tv kanalą tik pamatęs tą reklamą. Parduotuvėje pamatęs Ekstra alų prisimenu ją ir visada neprisiverčiu pirkti.
« 1 ··· 64 ··· 128 ··· 188 189 190 191 192 ··· 256 ··· 320 ··· 384 ··· 448 ··· 512 ··· 576 ··· 579 »