Švyturys Memelbrau

2010-07-29 08:43   kategorijoje:   Alus » Lietuviškas

Švyturio Memelbräu alus yra verdamas naudojant tris skirtingus salyklus. Man ryškiausiai jaučiamas kvietinis. Šio alaus galima įsigyti tik Klaipėdos krašte, todėl važiuodami prie jūros, būtinai sustokite parduotuvėje ir nusipirkite. Man patiko.

Svetainės apie statybas, interjerą, architektūrą

2010-07-26 19:56   kategorijoje:   Statau namą

Noriu paklausti visų... Surašykite kuo daugiau įdomių nuorodų, kur yra rašoma apie statybas, apie architektūrą, apie interjerą, eksterjerą... Tiesiog skaitau nemažai info, bet norisi daugiau. :)

Renata Šerelytė „Vardas tamsoje“

2010-07-25 11:00   kategorijoje:   Dienos

Renata Šerelytė - Vardas tamsojeRenatos Šerelytės knyga „Vardas tamsoje“ apibūdinama kaip detektyvas. Ir prasideda kaip detektyvas. Ir laukiau kol bus kažkas. O kažkas neatėjo. Nežinau, vieniems ta knyga patinka, kitiems ne taip. Negaliu sakyti, kad šlamštas. Toli gražu, bet jei reiktų rekomenduoti knygą, šios nerekomenduočiau.

Pilstomas alus

2010-07-24 09:03   kategorijoje:   Alus

Anksčiau alų pirkdavau BIG`e. Atrodo atsidariusi alaus parduotuvė pačiam pačiam Vilniaus krašte pasmerkta. Klydau. Alus ten kainavo nuo 4 Lt už litrą ir buvo daug čekiško, vokiško... Alus pilstomas. Buvo ir buteliuose, bet čia apie pilstomą. Kadangi žmonių daugėjo, kilo ir kainos. Galų gale pasiekė tokį lygį, kad alus pradėjo kainuoti po 8 Lt už litrą. Nežinau kaip jiems dabar sekasi, nes nebeperku ten. Viskam savo ribos  :)  Tiesa, iš vienos pusės smagu, iš kitos blogai, kai randi skanaus alaus rūšį, o kitą kartą jos nebėra. Jie pastoviai keisdavo rūšis kitomis.

Dabar tie patys atsidarė Ukmergės Senukuose. Nepatariu pirkti ten alaus buteliuose. Pro jų langus visą dieną šviečia saulė, o buteliai kaip tik prie lango sustatyti.

Kita pilstomo alaus vieta, kuri „ant bangos“ yra Vilniaus alaus. Net nežinau ar visus taškus žinau: Šiaurės miestelis, išvažiuojant į Nemenčinės plentą, Baltupiai, Pilies g. Alus tikrai skanus ir kainos geros (nuo 3 Lt/l). Tačiau ten dabar geriausia važiuoti su savo tara, nes kitaip jums alaus neįpils, o paduos anksčiau pripilto. Taip jie apsisaugo nuo vakarinių „kamščių“, bet pamačius, kad tai patogu, lygiai tą patį pradėjo daryti visada. Aš noriu, kad man alaus pripiltų, o ne paduotų neaišku kada išpilstyto. Didelis minusas jiems.

Na ir mano seniausia pilstomo alaus vieta - Šeškinė. Ten yra Tauro firminė alaus parduotuvė. Ten ne tik pilstomo alaus yra, bet ir pigesnis butelinis alus. Dažniausiai geriu Tauro Pilsner arba Ekstra. Pastarasis brangokas, o skoniu nelenkia Pilsner. Tiesiog, reikia pakaitalioti. Didžiausias jų minusas - daugelis net nežino, kad toje vietoje pilstomas alus, nors jie puikiai matomi nuo Ozo gatvės. Dar viena jų parduotuvė yra Žvėryne. Alaus kaina nuo 3 Lt/l.

Prisiminiau dar vieną, į kurią rečiau užsuku, nes pro Žvėryną retai bevažiuoju. Gubernijos alaus Vytauto gatvėje. Viskas su jais gerai, bet ta gatvė nežiauriai judri. Nepamenu tiksliai kainos, bet gal nuo 3,40 Lt/l

Kur dar Vilniuje pilsto alų, už „protingą“ kainą? Įpiltų visuose baruose, bet...  :)

Rekomendacijos

2010-07-21 15:52   kategorijoje:   Statau namą

Visi žino, kad jei kažkas rekomenduoja žmones tam tikram darbui - reiškia jie dirba gerai. Ir aš visada rekomenduoju tuos, kurie gerai dirba.

Štai mano automobilio meistras pasiekė tokį lygį, kad nebepriima naujų klientų. Ieškojo padėjėjų, bes visi kreivarankiai. Todėl nusprendė apsiriboti tiek klientų, kiek sugeba apsidirbti. Visiškai jį suprantu.

Štai santechnikai pas mane dirbo ir viską gerai padarė. Paliko vienoj vietoj kliurką, aš paskambinau, kad rytoj plyteles klijuoja, o yra taip ir taip. Tą pačią dieną po darbų vakare atvažiavo ir viską sutvarkė. Man juos rekomendavo - rekomenduosiu ir aš kai kažkam reiks.

Šiek tiek kitokia situacija su grindų betonuotojais. Kai man iškilo klausimų, jie pažadėjo atvažiuoti ir pažiūrėti kas negerai. Neatvažiavo. Po kelių skambučių atvyko. Darbus padarė neblogai, todėl ant jų pykčio nelaikau. Rekomendavau juos vienai pažįstamai, kuri darėsi remontą. Po to raudo ausys nuo apkalbų. Jie pridarė broko, po to prisikviesti negalėjo ir pan. Šiandien klausia: gal gali rekomenduoti tuos kurie tau betonavo? Atsakymas - NE. Tikrai negaliu rekomenduoti draugams žmonių, kurie nėra visiškai patikimi. Tiesa, jie buvo vieninteliai darbininkai, kuriuos susiradau per skelbimus.

Kaip jums sekasi su nerekomenduotais darbuotojais?

« 1 ··· 64 ··· 127 128 129 130 131 ··· 192 ··· 256 ··· 320 ··· 384 ··· 448 ··· 512 ··· 576 577 »