Zigmas miega šaltai

2009-01-03 18:53   kategorijoje:   Tekstai

Zigmas nemėgsta karščio. Jam tinkančią temperatūrą jis vadina „geriausia temparatūra“. Miegoti Zigmas mėgsta taip pat kai būna „geriausia temperatūra“. Viskas būtų kaip ir gerai, bet kartais nutinka taip, kad Zigmui tenka miegoti ne namuose. Tada temperatūrą nustato dauguma, o dauguma, kaip taisyklė, mėgsta šilumą. Vieną šaltą žiemos vakarą susiginčijo:

- Nebešildykite patalpos, nes bus per karšta miegoti.
- Nebus per karštą - atsako draugas.
- Tai tada tariamės, kad jei bus virš 25 - mes atidarysime langus ir palauksime kol nukris žemiau.
- Tu visada gali eiti į mašiną ir ten miegoti. Ten visada vėsu. Tik nepamiršk pasiimti termometrą, kad žinotum, kada bus žemiau 25.

Zigmas į mašiną nenuėjo ir miegojo name.

Panelė Zoja rašo blogą

2008-10-28 08:08   kategorijoje:   Tekstai

Sveikas dienorašti,

dabar noriu rašyti blogą. Visi rašo - rašysiu ir aš. Ar skaitei mano blogą? Paskaityk, nes aš rašau blogą.

 

Labas dienorašti,

šiandien man labai liūdna.

 

Labas dienorašti,

seniai nerašiau, nes neturėjau ką, bet dabar jau turiu. Buvau kelionėje, buvo labai labai faina.

 

Labas dienorašti,

nekenčiu kai kurių žmonių.

 

Labas dienorašti,

pagaliau supratau kam tu man esi reikalingas. Iš tiesu man tavęs visai nereikia. Gerai kai tu esi.

Panelė zoja atidaro kavinę (restoraną)

2008-10-21 08:08   kategorijoje:   Tekstai

Panelė Zoja nutarė pirkti butą. Jau trečia diena kaip skaito skelbimus internete. Rodo kolegoms, bet jie nieko nesupranta, tik linksi galva. Panelės Zojos pastabumas pavydėtinas - tarp nekilnojamojo turto skelbimų pamatė daug apie nuomojamas patalpas kavinėms, restoranams. Kaina „tikrai nedidelė“. Gal iš tiesų verta būtų atidaryti savo kavinę?

Panelė Zoja nusprendė, kad geriausias būdas pritraukti klientus - atidaryti blyninę. Jei prekiautų įvairių formų blynais - visi pirktų. Kitur to namatė - reiškia gerai. Pelnas ir lankytojai garantuoti, tereikia susirasti tinkamas patalpas.

Viena iš kolegių (gal iš pavydo, gal šiaip nepagalvojusi) leptelėjo, kad restorane labai daug vargo yra virtuvėje. Reikia nusimanyti apie maisto gaminimą, turėti tokio darbo patirties. Ko gero kolegė pavydi. Juk negali nepasisekt kai esi gabus.

Dar po savaitės iškilo dilema kas geriau: blyninė ar restoranas įsimylėjaliems? Padarai daug staliukų dviems, papuoši širdelėmis. Juk niekur nemačiau vietos su staliukais dviems ir intymia aplinka?

Panelė Zoja gerą mėnesį diena dienon vartė nekilnojamojo turto nuomos skelbimus. Deja, biznio idėja liko tik idėja, bet butą nusipirko.

Panelė Zoja perka grindų dangą

2008-10-14 11:04   kategorijoje:   Tekstai

Panelė Zoja remontavo namus. Namų remontas ne moteriškas darbas - viską darė samdyti meistrai. Meistrai niekur neskubėjo todėl visi darbai vėlavo. Panelė Zoja norėjo viską užbaigti kuo greičiau ir taip nutiko, kad užsakytą grindų laminatą atvežė anksčiau nei buvo paruoštos grindys.

Panelė Zoja net neturėjo kur dėti tą dangą, todėl atvežė į ofisą. Ofisas didelis - viskas tilps. Paprašė kolegų, kad padėtų sunešti viską. Kolegoms pagelbėti nesunku. Beveik ketvirtas aukštas, dangos tikrai labai daug.

Panelė Zoja, pasirodo, pagalvojo apie kolegų vargą ir pažadėjo pastatyti alaus. Praėjus valandai ji sako:

- Aš duosiu pinigų, o jūs nueikit nusipirksite alaus.

Dėl neaiškių aplinkybių nė vienas alaus nėjo. Praėjus dar pusvalandžiui ji sugalvojo dar geresnį planą:

- Aš sugalvojau dar geriau nei alus. Kameroje yra mano ledų dvi porcijos, tai jūs juos galite suvalgyti.

Ledai liko nesuvalgyti.

Panelė Zoja fotografuojasi

2008-10-07 17:33   kategorijoje:   Tekstai

Panelė Zoja mėgsta fotografuotis. Kai atsuki mobilaus telefono objektyvą, ji staiga pasitaiso plaukus, ištiesia nugarą ir šypsosi. Kartais, kai šalia būna jai mielas arba pinigingas vyrukas, ji padeda kairę ranką jam ant peties, tada dešinė ant savosios, tada smakrą ir šypsosi. Jai nereikia jokių procedūrų - tai įgimta.

Panelė Zoja labai mėgsta fotoaparatus. Kuo didesnis - tuo smagiau. Pasitaiso plaukus, ištiesina nugarą, laukia. Paukščiukas. „Dar kartą“ - prašo ji - „o jei nesigaus?“. Juk visada du geriau už vieną, o trys už du.

Kartą panelė Zoja pareiškė, kad nori pirkti fotoaparatą. Pirkti jai patinka dar labiau nei fotografuotis. O norėti kažko dar labiau negu pirkti. Daug jos istorijų turi žodį „noriu“. Tačiau fotoaparato taip ir nenusipirko, nes nors pirkti yra geriau nei fotografuotis, bet fotografuotis yra daug geriau nei fotografuoti.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »