laiškai

2004-03-24 15:55   kategorijoje:   Tekstai
praskriejo pro šalį
laiškas
dar ne tau
nori sąskaitos?
už dyką?
už prisilietimą
man dar neužmigus
o kaip su tuo?
kuriuo?
geltonu, rudenio lapu.
du tūkstančiai trečių?
kitų
o... tų apstu...
atleisk, skubu...

trys langai

2004-03-23 15:55   kategorijoje:   Tekstai
trys langai be stiklo
nuo ryto.
pavogė.
tavo-mano buvimą.
dyką, bet mūsų.
nuleidę kojas
į upę.
tylim.

atėjo laikas

2004-02-24 15:54   kategorijoje:   Tekstai

kaip ežiai per lietų
po pamatais susigūžę
vienas kitu užsikloja
ir dreba...

dar ne ruduo

keturiasdešimt trys minutės
po lėktuvo katastrofos
kiti vaikai mėtosi
raudono sniego gniūžtėmis

ne pabaiga 

alaus butelias nešini
purve besivartantys gyvuliai
paslydo.. nugriuvo...
kiti dėl kompanijos

atėjo

už lango Kauno stotis
slystantys bėgiais ratai
bėgantys žmonės
neramu...

laikas

apie sraiges...

2004-01-26 23:32   kategorijoje:   Tekstai
tik trys neskubėdamos plaukia sraigės, devynios juros liko... kitos liko stovykloje ir ruošiasi karui. ateis prancūzai apsiginklavę keptuvėmis. nesitikės pasipriešinimo. ir žus. pūs į ragą nugalėtojai ir trauks pergalės dainas. nusiųs kaimynai sveikinimo laišką, prašys sudaryti koaliciją. nė velnio!

Muzika ar grožis?

2004-01-05 23:27   kategorijoje:   Tekstai

Lietuvos muzikinė rinka per maža. Per mažai čia grupių, grojančių kiek kitokią muziką. Gerai Rusijai, kur visišką šlamštą grojanti grupė gauna pinigų, kurių pragyvenimui užtenka. Lietuvoje kiek kitaip. Yra ribotas kiekis kėdžių, ant kurių nori susėsti kuo daugiau grupių. Jos stumdosi, nors dažnai to nenori pripažinti. Užsiimti gerą kėdę - tai gauti daugiau pinigų.

Štai ir bando kiekvienas savaip verstis. Vieni vis groja savo muziką visiškai nekreipdami dėmesio į aplink besikeičiančią audotoriją, kiti neriasi iš kailio. Bene pats pigiausias būdas - nusirengti. Pries kelis metus tai buvo naujovė, o dabar... dabar niekas nebesibaisi tokiais dalykais, tačiau tikiu, kad pardavimai pakyla. Kažkada, nebežinodama kaip susidrąžinti populiarumą, net ir Džordana Butkutė arvirai demonstravo savo nuogą krūtinę. Jai padėjo realybės šou "Akvariumas". Mūsų moterų kreišinio rinktinė ir ta fotografavosi visa nuoga, kiek pridengdama pačias intymiausias vietas. Pavėluotai į traukinį įšoko Mango merginos. Nusifotografavo nuogos albumo viršeliui. Dirbtinai (turbūt su prodiuserių pagalba) į spaudą patekę straipsniai apie tai, kažkiek pakėlė albumo reitingus. Vis dar iš inercijos populiarios grupės dainos tempia paskui save pinigų maišą. Bet jaučia grupė, kad kažkas ne taip. Šio savaitgalio žurnale - pusnuogės Mango merginos apsirengusios sportiškai. Vėl bandoma pigiai užsidirbti populiarumą. Ar tame slypi grupės variklis? Kažkada su "laisvo elgesio" merginomis nusifotografavę Bavarijos "berniukai" vienoj laidoj prasitarė, jog to daugiau nebebus. Per daug skaudu artimiesiems buvo. Juk jie net nebuvo nuogi.

Gaila, kad daugelis supranta tik seksualių merginų ar vaikinų muziką. Jei tą patį grotų paprastas Lietuvos kaimo vyras - niekas jo nesiklausytų. Tai ką perkame ir klausomės: muziką ar grožį?

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »