Panelė Zoja laukiasi

2010-12-03 08:08   kategorijoje:   Tekstai

Panelė Zoja žino ko nori. Labiausiai žino ko nori, kai kažko užsinori.

Darbe buvo dar kelios merginos be panelės Zojos. Viena turėjo draugą, kita - ne. Po to abi turėjo po draugą. Po to viena neturėjo, kita turėjo. Po to abi neturėjo. Po to viena turėjo, kita - ne. Po to... Žodžiu, gyvenimas keitėsi, laikas bėgo. Vieną dieną viena mergina pradėjo pūstis - vaikutis. Visi labai džiaugėsi, bet taip jau nutinka, kad likus mėnesiui iki gimdymo būsimos mamytės išeina ilgų atostogų. Liko tuščia darbo vieta ir į ją pasodino antrąją merginą. Tą, kuri kita. Gyvenimas nestovi vietoje. Antroji mergina jai skirtą dieną pradėjo pūstis - vaikutis. Daug džiaugsmo, be taip jau nutinka, kad ... atostogų.

Ir štai mąsto panelė Zoja: „Visos turi vaikučius. Gal ir man reiktų?“. Vaikai yra džiaugsmas, gėris. Kai jie yra gyvenimas tampa įdomesniu, išeini ilgų atostogų. Yra nedidelė problema - nėra tinkamo tėvo.

Ir štai panelė Zoja dėlioja faktus: viena mergina turi vaikutį, kita taip pat turi vaikutį, abi sėdėjo toje pačioje darbo vietoje. Matyt ta kėdė turi magiškų savybių. Ir ėmė panelė Zoja kasdien po minutę ar pora sėdėti toje kėdėje. Visiško reguliarumo nepavyksta laikytis, bet stengiasi. Nes labai jau panelė Zoja nori vaiko.

Panelė Zoja tarp moterų ir vyrų

2010-11-19 09:20   kategorijoje:   Tekstai

Panelė Zoja labai mėgsta save. Ne, ji savęs neragauja, ji tiesiog labai patenkinta būdama savimi: graži, protinga, gabi...

Panelė zoja mano, kad moterys yra gudresnės už vyrus ir to neslepia. Atvirkščiai, kaskart turėdama galimybę tai pasako pabrėždama tam atvejui tinkančią savybę. Pavyzdžiui vyriškos kilmės asmeniui suklydus ji susiraukia, po to išsitiesia, atmeta galvą ir su šypsena ištaria: „mes moterys pastabesnės, todėl tokių klaidų nedarome“. Arba štai: „mes moterys gudresnės, todėl būtumėm padariusios kitaip“.

Tačiau gyvenime ne visada būna kaip nori.

Buvo langas, kuris labai sunkiai užsidarydavo. Vienas kolega bando uždaryti - neužsidaro. Kitas atėjo padėti - neužsidaro. Apžiūrinėja, galvoja kaip čia geriau uždaryti. Čia prieina panelė Zoja, atmeta galvą ir sako: „mes moterys protingesnės už vyrus, leiskite parodysiu“. Ir parodė... stipriai trenkė langą. Tenkė taip, kad jis užsidarė, o kartu skilo stiklo paketas ir pabiro šukės. Ir buvo tylu... kurį laiką.

Viena Žvairio gyvenimo akimirka

2010-06-20 09:09   kategorijoje:   Tekstai

Gyvenimas su Boba Žvairiui neatrodė labai tinkamas, pritinkamas. Jis sakydavo: „... o ta lachūdra ..." ir ne visada jai negirdint. Panašiai kalbėdavo ir Boba. Galima pamanyti, kad todėl jie ir gyveno kartu. O gyvenime viskas kur kas paprasčiau: jis neturi kur gyventi, o jai liūdna ir nėra kam vieną kitą darbelį padaryti, vieną kitą litą atnešti namo. Nei meilės, nei romantikos.

Boba turėjo Sūnų, kuris visai neseniai grįžo iš kalėjimo. Žmonės kalba, kad nieko nenužudė, o tik apsivogė. Narkotikai brangiai kainuoja ir negalima jiems sakyti: „palauk rytojaus“.

Gyveno tryse. Kartais keturiese. Nes Sūnus susirado gerokai vyresnę, didelę Moterį ir kartais ji atvažiuodavo kelioms dienoms pas juos. Tada kai nedirbdavo. Kai dirbdavo, Sūnus važiuodavo pas Moterį. Kiti trys nedirbdavo. Kartais pachaltūrindavo ir iš tų kelių litų pirkdavo flakūšos ar stipraus alaus. „Nieko nėra geriau flakūšos“ - sakydavo visi vienu balsu. Pigu, 60 laipsnių. Ir gerdavo. Gerdavo tol, kol būdavo už ką.

Kartais Sūnus atimdavo butelį ir išeidavo pas daugus. Susisgribę Žvairys su Boba puldavo jo ieškoti. Dar niekada nėra pavykę dingusio butelio grąžinti, bet jie ieškodavo. Vistiek namie nebelikdavo ką veikti. Svyruodami vaikščiodavo ratais, klausinėdami ar kas nematė Sūnaus.

Atvažiuodama Moteris pripirkdavo maisto, alaus, flakūšos. Sūnus pasitikdavo stotelėje ir nešdavo tiek jos rankinuką, tiek maišą su maistu. Gražu žiūrėti. O parėjus namo prasidėdavo linksmybės. Viską išgėrus eidavo dar kartą į parduotuvę, po to dar kartą ir taip, kol pajėgdavo ją pasiekti. Kaskart pirkdavo vis brangesnes cigaretes, drąsiau leisdavo pinigus (arba pamiršdavo skaičiuoti). Tokiu metu visi vaikščiodavo aukštai iškėlę nosis. Visi keturi.

Kai nepajėgdavo eiti, bandydavo važiuoti. Ir griūdavo. Tai juoko likusiems trims būdavo, kai bevažiuojantis griūdavo. Juoko būdavo ir kitiems, kurie matydavo tai. Bet kiti nusisukdavo ir eidavo ten, kur šio juoko mažiau.

Pasiunčia vieną cigarečių, o tas grįžta ne po pusvalandžio, o po gero pusdienio. Paima cigaretes ir bac į nosį. Suprask, kur buvai. Kelias dienas gavęs būna šilkinis: mažai kalba, visas užduotis atlieka.

Sūnus visai nedirbdavo. Jam pakakdavo Moters pinigų. Kartais tik meilės ne. Eina gatve girti abu, sutinka kitą - ir su ja dingsta. Moteris verkia, eina guostis Bobai. O boba: „Pati gi tokį išsirinkai“. Grįžta Sūnus, išgeria visi ir vėl draugauja. Ta meilė daro stebuklus.

Kai Moteris palieka ir nebelieka pinigų - viskas atrodo lyg prabėgusi akimirka, kurios gerai ir neprisimena. Bet dar gal grįš. Ne ryt, tai po savaitės. Ne tokia ilga, tai trumpesnė. Ji visada sugrįžta.

Panelė Zoja prisistato

2009-11-14 08:08   kategorijoje:   Tekstai

 - Sveiki. Gal galite visi pasakyti savo vardus ir kuo užsiimate?

...

- Panelė Zoja. Direktoriaus pavaduotoja.

- Ooo..!! Pasikeitę pareigos? Sveikinu.

- Na.. ne... bet... Čia pagal norus ir sugebėjimus.

Panelė Zoja nori būti prezidente

2009-03-01 08:08   kategorijoje:   Tekstai

Panelė Zoja nori būti prezidente. Apsirengia gražiai, vaikšto elegantiškai nuo vieno koridoriaus galo iki kito. Išeina iš namų ir repeticijų metu atidirbta eisena eina link parduotuvės.

- Laba diena, - sako nepažįstamajam.

Reklaminė kampanija prasidėjo. Pirmai dienai pakaks.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »