Local Pub - baras tikriems alaus mėgėjams
Vilniaus alaus festivalis / Vilnius Beer Festival
Alaus degustacijos
Čia gyvena krepšinis, čia krepšinio namai
Geriausi Lietuvos barai
Buhalterinė apskaita ir konsultacijos
Sekite mane
Facebook Instagram Twitter
Pinigėliai
750 Lt

Šaldytuvas

240 Lt

Dulkių siurblys ELECTROLUX ZE310

165 Lt

Mikrobangų krosnelė SAMSUNG MW712BR

Iš viso: 478 090 Lt
Statau namą

projektavimo sąlygų sąvadas

2007-05-04 10:37   kategorijoje:   Statau namą
taigi, pagaliau savivaldybė išdavė projektavimo sąlygų sąvadą. jame nurodyta kaip ir pagal ką turi būti rengiamas projektas. vandentiekis parašė, kad jiems vienodai nes nėra miesto vandens, o elektra prikeverzojo, kad projektą reikia rengti ir tada pasakys kainą ir visa kita.

pačios savivaldybės parašytame „statinio architektūros ir statybos sklypo tvarkymo urbanistiniai reikalavimai“ vienas punktas parašytas gan įdomiai. nr. 9 yra parašytas smulkesniu šriftu ir ten parašyta: „projektuojant patalpas rekomenduojama sutartimi numatyti 30 lt/m2 paramą miesto socialinės infrastruktūros plėtrai iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti akto pasirašymo.“. jei mano namas bus 160 m2, tai turėsiu jiems sumokėti 4 800 lt.

vanduo

2007-05-02 10:17   kategorijoje:   Statau namą
taigi, savaitgalį išsiaiškinau viską ir... pasirodo šulinys negeras ten ir man teks darytis gręžinį. rrr kiek pinigėlių teks papildomai išleisti.

dar visą savaitgalį paišiausi namo išdėstymą. man architektas pateikė kelis variantus, bet visi jie turi trūkumų. išsirinkau man labiausiai patikusį ir perpaišiau. dar šiandien pasižiūrėsiu ir jei neužklius kažkas, tai nešiu architektui. beje, o paišymas tai geriausiai man sekėsi su excell :) pasidariau celių dydžius mažus kvadratėlius. susigalvojau, kad vienas kvadratėlis yra 10 cm ir pirmyn su background color :)

sklypas

2007-04-23 13:40   kategorijoje:   Statau namą

apžvalga

2007-04-23 12:00   kategorijoje:   Statau namą
vakar nutariau pavažinėti po naujų namų rajonus. t.y. po tuos rajonus, kur stovi nuosavi gyvenamieji namai. pirmiausia nuvažiavau į gineitiškes. ojojoi kiek ten daug gargarų. namai po 300 ir daugiau kvadratų, trijų aukštų... ir šiaip ten labai daug namų, kurie pastatyti seniau arba pagal senus įpročius. labiausiai mane domino stogai, tai gineitiškėse absoliuti dauguma skardiniai.

antras turas buvo į tarandę (paulausko rajoną). ten namai jau mažesni, bet labai daug senų. stogai skardiniai. kažkaip nepaliko jokio įspūdžio.

priešais tarandę, kitoje ukmergės plento pusėje, tolumoje matosi dar viena gyvenvietė. užsukau ir ten. pasirodo, kad pro ją važiuojant išlendi į molėtų plentą (mokslininkų g.). na čia jau įdomesni namai, statybos daromos su galva. dalis namų sugrupuoti ir daryti vieno architekto, kad bendras vaizdas būtų geras. dalis namų šiaip pasirinkę originalius namus. bet tai kaip jauku gyvento tokioj vietoj, kai šalia miškas ir visi susitvarkę savo kiemus, aplinką. keista, bet, skirtingai nuo prieš tai buvusių, beveik visi stogai bituminiai.

šulinys

2007-04-23 11:57   kategorijoje:   Statau namą
šį ilgąjį savaitgalį planuoju paskirti šuliniui. na ne visą, o vieną dieną. reiks nuvažiuoti į sklypą, susirasti gerus kaimynus, kurie nepagailėtų man elektros, išpompuoti visą vandenį lauk. tada apkasti šulinį muliu su nuolydžiu, kad jame nesikauptu paviršiu bėgantis vanduo. pamatysiu kaip greit renkasi vanduo, pasisemsiu ir nuvešiu ištirti. tada žinosiu ar verta prasidėti su šuliniu, ar nelabai.
« 1 ··· 6 ··· 12 ··· 18 ··· 24 ··· 30 ··· 36 ··· 42 ··· 46 47 48 49 50 ··· 54 ··· 56 »