Komentarai
 • namo statybai

  Galvojome ir mes su šeima apie karkasinio namo statybą, bet gavosi taip kad dabar gyvename mūriniame. Nei vienas, nei kitas variantai nėra kažkuo išskirtiniai, bet gal vis gi kada ir karkasinis namukas stovės sode.

 • Mėgėjas

  Prie ko čia mokesčių dydis tai nelabai aišku. Ar didesnis mokestis įtakos politikų ir visokių verslininkų pilietiškumą? Man tai nesvarbu kokio dydžio mokesčiai, o- kaip jie panaudojami. Pas mus dar toli gražu iki skaidrumo.

  Draudimai nėra geriausias būdas, bet daug geresnis už trypčiojimą ir demokratijos imitaciją. Šie draudimai, jei bus ne popieriniai, su laiku padarys gerą darbą. O jau jūs būkit geri persiorientokit užuot nieko neveikę. :)

 • nuo

  Parašykite prašau kokie tie rezultatai Suomijoje ir kokie veiksmai šiuos rezultatus įtakojo. Konkrečiai. Ne pilstymu, o konkrečiai skaičiais.

  Kuo Suomijoje yra komunizmas? Ar jūs pasiruošę mokėti pats nuo savo algos tokius mokesčius, kokius moka suomis? Tiesiog kas mėnesį gauti mažiau nei gaunate dabar?

  Man nesunku persiorientuoti, man šie įstatymai problemų nesudaro. MAn problemų sudaro įstatymai, kurie orientuoti į baudimą ir buką reguliavimą. PAsiskaitykite daugiau nei per TV rodo

 • Mėgėjas

  Jei tamsta gaunate pajamas iš alko pramonės, nesvarbu kaip tai jums atrodo, galite pasiskelbti save švenbtuoju ar švietėju, bet nuo to niekas nesikeičia. Suprantu, kad sudėtinga persiorientuoti į kitą veiklą ir lengviau apšaukt esamus įstatymus durnais, nors labiau pamąsčius jie tikrai tokie nėra. Skandinavijos pavyzdžiu turėtume sekti, ir nereikia narstyt gerai tai ar blogai, tiesiog jie sugebėjo priimti tinkamus sprendimus tinkamu laiku ir matosi rezultatai, nors kokie tai suomiai ir toliau garsėja kaip aršūs pijokai. Ne tame esmė, esmė kad mes esame dar tik besiformuojanti visuomenė ir dažnai nueinama šunkeliais, kaip atseit sovietyno sugrįžimas ar dar kažkas. Toj pačioj Suomijoj dar ir koks "komunizmas", nors suomiai bolševikų nekenčia ir net turėjo realų karą su jais, betgi reguliavimas yra ir aš būčiau už tokį suomišką variantą Lietuvoje, tai perspektyvoje atsipirktų. Na bet mes turim "liberastų" kuriems niekaip neįtiksi, o kiti sluoksniai dar nesusiformavę. Labai graudu žiūrėt, kaip bet kokie adekvatūs sprendimai tik kritikuojami prisidengiant sovietizmais ir kitais izmais. Tokie oponentai tik rūpinasi savo laikina gerove ir tikrai nežiūri į ateitį, dėl ko labai liūdna...

 • nuo

  Pradėkim nuo to, kad jei kažką imame kaip pavyzdį, tai imkime viską, o ne vieną epizodą. Skandinavijoj valdiškos parduotuvė ir tai vienas esminių dalykų. Alkoholizmas ten nė kiek nesumažėjo.

  Skirkime alkoholizmą nuo alkoholio vartojimo.

  Alkoholizmas mažėja tose valstybėse, kur lengvas alkoholis yra apmokesdinamas mažiau. Absoliutus draudimas nepadeda tam.

  Prekybos laiko pavėlinimas - yra puikus sprendimas. Trumpinimas vakarinio - abejoju, nes kas nori - randa.

  Ko gero rimčiausias sprendimas turėjo būti nematymas alkoholio esant maisto prekių parduotuvėje, bet to niekas nepriėmė ir vargiai ar priims.

  O mano, kaip fizinio asmens nuomonės reiškimo ribojimas yra cenzūra ir sovietyno grįžimas

 • Mėgėjas

  Kaip reklama gali įtakot kultūringą pasisėdėjimą prie alučio? Mano kompanijoj tai niekaip, netgi amžius cenzas ir apribotas prekybos laikas- niekaip. Pažiūrėkite į Skandinavijos šalis, kur taip pat buvo problemų su alkoholio vartojimu, ir po sauso įstatymo įvedimo pavyko susitvarkyt. Nekalbu apie tai, kad žmogai pradėjo mažiau gert, tie įstatymai ne geriantiems, jiems jau vienodai. O su perspektyva į tuos kurie dar neužklimpo. Taip kad dar kart1 linkiu, kad tie įstatymai veiktų pilnu pajėgumu, o rezultatų po 1 metų tikėtis tikrai neverta. Gi vartojimo kultūros puoselėt jums niekas nedraudžia, taip- iš to neišeis uždirbt, kaip kad buvo, tai tik į gerą. Paaugsit- suprasit.

 • Vygintas

  Žmonės, nesidrauskite SEB gyvybės draudime, nes tai aferistų kompanija. Jūs tik jai mokate pinigus už gražias akis, mainais negaudami niėko. Apie draudimines išmokas pamirškite, nes 101 priežastį atranda nemokėti ir niekam nemoka. Norint nutraukti sutartį, kai suprantate, kad esate apgauti, tenka pusę pinigų sumokėtų prarast. O dėl kaupimo, tai po tiek metų pinigėliai nieko verti bus, o jų čia ir dabar reikia.

 • nuo

  Jis pakenks kultūrai ir edukacijai. Būtent tam, ko labiausiai reikia norint mažinti alkoholizmą.

 • Mėgėjas

  Rašydami apie tai koks "durnas" alkoholio įstatymas, nepamirškite paminėti kad esate tiesiogiai susijęs su alkoholio verslu. Įstatymas gal ir netobulas, bet linkiu, kad jis būtų veikiantis. O kultūrai vartojimo jis nepakenks.

 • duru sistemos

  Puikus straipsnis nurodantis kaip teisingai pasirinkti namams patikimas duris.

 • duru sistemos

  Tikrai šauniai padirbėta. Puikiai parinkti tiek langai, tiek durys šiam jūsų namui. Man patinka. :)

 • Liuks

  O kur tokio alaus LT yra pirkti :D ?

 • Saulius

  Premjėras policininkas, sveikatos ministras turintis problemų su alkoholiu, tai ko norėt - Policinė valstybė. Įdomu kaip tai reglamentuoja Europos teisės aktai ir ar gali LT tesiės aktai prieštarauti europiniams.

 • Rose Anderson

  Mūsų kompanija dirba pagal aiškius, lanksčius, skaidrius ir lengvai suprantamus terminus. Mes siūlome labai mažas palūkanų normas, susijusias su ekonominės veiklos sulėtėjimu (nuosmukiu) daugumoje pasaulio šalių. Galite turėti blogą kreditą, dabar mūsų įmonė siūlo įperkamą palūkanų normos paskolą, taigi ko jums reikia lėšų, kad padidintumėte savo verslą? Ar jums reikia pinigų kai kuriais asmeniniais tikslais? Kodėl nesikreipkite į mus dabar, kai siūlome asmenims ir teisines paskolas, kurių palūkanų norma yra 3%, ne ilgiau kaip 25 metus. Suinteresuotas pareiškėjas gali susisiekti su mumis elektroniniu paštu dabar: paulsonloaninvestment@gmail.com

 • Anonimas

  Man labai patinka Becks