Komentarai

Šildomų grindų minusas

2018-01-19 15:08 lauko grindų danga
Toks minusas, tai čia... Man asmeniškai šildomos grindys vien tik pliusai. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome tokias grindis.

Dideli langai pietų pusėje

2018-01-17 16:05 plastikiniai langai kaune
Aš taip pat manau, kad dideli langai pietų pusėje yra geras sprendimas. Mums šis sprendimas ir pasiteisino.

Langų kainos

2018-01-17 14:52 schuco langai
Man ir aktualu kokios dabar yra langų kainos.. Norisi tikrai kokybiškos prekės ir žinoma gero montavimo. Nes draugams neseniai sudėjo langus dviejų kamerų, rasot pradėjo iš vidaus langai ko prieš tai nebūdavo.

Mėnuo name

2018-01-12 08:36 miegamojo lovos
Mes ir jau kai buvo galima gyventi apsigyvenome, nors dar daug ko trūko ir daug ką reikėjo tvarkytis. Galutinis rezultatas buvo tik po kelių mėnesių, na bet miegamojo lova buvo svarbiausia. :)

Žaliuzės, roletai, romanetės, plisuotos žaliuzės...

2018-01-12 08:34 saldus sapnai
Šaunus straipsnis apie langų dekoravimo priemones. Mano miegas išlieka saldus net ir ryte šviečiant saulei, pasirinkome roletus kurie yra mažiau pralaidūs šviesai.

Juokingi sprendimai Facebook aludarių puslapiuose

2018-01-11 20:16 nuo
Ponas Mantai. Šūdų parduotuvėje neparduoda. LAbai siūlau pasiskaityti apie alaus stilius ir kuo jie skiriasi vienas nuo kito. Tada šiek tiek daugiau suprasite ir truputėlį aiškiau matysite

Juokingi sprendimai Facebook aludarių puslapiuose

2018-01-11 20:13 Mantas
As esu ir vires. As kalbu ne apie gamynos technologijas, o apie skoni. Bet galit papasakot kaip gaminamas. O poto dar paaiskinkit kodel tooki sudina alu jie padaro. Ir kaip kokia vilkmerge gali vadintis kraftiniu alum... Namie darant is betkokiu meslinu produktu gaunas skanesnis alus.

Juokingi sprendimai Facebook aludarių puslapiuose

2018-01-10 23:43 nuo
Mantai, kalbat absoliučias nesąmones. Ar bent matėt kaip gaminamas alus?

Juokingi sprendimai Facebook aludarių puslapiuose

2018-01-10 21:13 Mantas
Geras tas istatymas. Geram alui reklamos nereik. Man net keista, kaip didieji aludariai sugeba isplaut savo darbuotojam smegenis. Jei kazka suprantat apie alu tai turetumet suprast kad kad dkdieji negamina alaus. Alaus gerimas ir tiek. Gal prades daugiau i kokybe investuot o ne i reklamas.

Kodėl statau karkasinį namą

2018-01-08 15:01 namo statybai
Galvojome ir mes su šeima apie karkasinio namo statybą, bet gavosi taip kad dabar gyvename mūriniame. Nei vienas, nei kitas variantai nėra kažkuo išskirtiniai, bet gal vis gi kada ir karkasinis namukas stovės sode.

Juokingi sprendimai Facebook aludarių puslapiuose

2018-01-04 20:36 Mėgėjas
Prie ko čia mokesčių dydis tai nelabai aišku. Ar didesnis mokestis įtakos politikų ir visokių verslininkų pilietiškumą? Man tai nesvarbu kokio dydžio mokesčiai, o- kaip jie panaudojami. Pas mus dar toli gražu iki skaidrumo.

Draudimai nėra geriausias būdas, bet daug geresnis už trypčiojimą ir demokratijos imitaciją. Šie draudimai, jei bus ne popieriniai, su laiku padarys gerą darbą. O jau jūs būkit geri persiorientokit užuot nieko neveikę. :)

Juokingi sprendimai Facebook aludarių puslapiuose

2018-01-04 08:59 nuo
Parašykite prašau kokie tie rezultatai Suomijoje ir kokie veiksmai šiuos rezultatus įtakojo. Konkrečiai. Ne pilstymu, o konkrečiai skaičiais.

Kuo Suomijoje yra komunizmas? Ar jūs pasiruošę mokėti pats nuo savo algos tokius mokesčius, kokius moka suomis? Tiesiog kas mėnesį gauti mažiau nei gaunate dabar?

Man nesunku persiorientuoti, man šie įstatymai problemų nesudaro. MAn problemų sudaro įstatymai, kurie orientuoti į baudimą ir buką reguliavimą. PAsiskaitykite daugiau nei per TV rodo

Juokingi sprendimai Facebook aludarių puslapiuose

2018-01-03 18:46 Mėgėjas
Jei tamsta gaunate pajamas iš alko pramonės, nesvarbu kaip tai jums atrodo, galite pasiskelbti save švenbtuoju ar švietėju, bet nuo to niekas nesikeičia. Suprantu, kad sudėtinga persiorientuoti į kitą veiklą ir lengviau apšaukt esamus įstatymus durnais, nors labiau pamąsčius jie tikrai tokie nėra. Skandinavijos pavyzdžiu turėtume sekti, ir nereikia narstyt gerai tai ar blogai, tiesiog jie sugebėjo priimti tinkamus sprendimus tinkamu laiku ir matosi rezultatai, nors kokie tai suomiai ir toliau garsėja kaip aršūs pijokai. Ne tame esmė, esmė kad mes esame dar tik besiformuojanti visuomenė ir dažnai nueinama šunkeliais, kaip atseit sovietyno sugrįžimas ar dar kažkas. Toj pačioj Suomijoj dar ir koks "komunizmas", nors suomiai bolševikų nekenčia ir net turėjo realų karą su jais, betgi reguliavimas yra ir aš būčiau už tokį suomišką variantą Lietuvoje, tai perspektyvoje atsipirktų. Na bet mes turim "liberastų" kuriems niekaip neįtiksi, o kiti sluoksniai dar nesusiformavę. Labai graudu žiūrėt, kaip bet kokie adekvatūs sprendimai tik kritikuojami prisidengiant sovietizmais ir kitais izmais. Tokie oponentai tik rūpinasi savo laikina gerove ir tikrai nežiūri į ateitį, dėl ko labai liūdna...

Juokingi sprendimai Facebook aludarių puslapiuose

2018-01-03 15:05 nuo
Pradėkim nuo to, kad jei kažką imame kaip pavyzdį, tai imkime viską, o ne vieną epizodą. Skandinavijoj valdiškos parduotuvė ir tai vienas esminių dalykų. Alkoholizmas ten nė kiek nesumažėjo.

Skirkime alkoholizmą nuo alkoholio vartojimo.

Alkoholizmas mažėja tose valstybėse, kur lengvas alkoholis yra apmokesdinamas mažiau. Absoliutus draudimas nepadeda tam.

Prekybos laiko pavėlinimas - yra puikus sprendimas. Trumpinimas vakarinio - abejoju, nes kas nori - randa.

Ko gero rimčiausias sprendimas turėjo būti nematymas alkoholio esant maisto prekių parduotuvėje, bet to niekas nepriėmė ir vargiai ar priims.

O mano, kaip fizinio asmens nuomonės reiškimo ribojimas yra cenzūra ir sovietyno grįžimas

Juokingi sprendimai Facebook aludarių puslapiuose

2018-01-03 14:53 Mėgėjas
Kaip reklama gali įtakot kultūringą pasisėdėjimą prie alučio? Mano kompanijoj tai niekaip, netgi amžius cenzas ir apribotas prekybos laikas- niekaip. Pažiūrėkite į Skandinavijos šalis, kur taip pat buvo problemų su alkoholio vartojimu, ir po sauso įstatymo įvedimo pavyko susitvarkyt. Nekalbu apie tai, kad žmogai pradėjo mažiau gert, tie įstatymai ne geriantiems, jiems jau vienodai. O su perspektyva į tuos kurie dar neužklimpo. Taip kad dar kart1 linkiu, kad tie įstatymai veiktų pilnu pajėgumu, o rezultatų po 1 metų tikėtis tikrai neverta. Gi vartojimo kultūros puoselėt jums niekas nedraudžia, taip- iš to neišeis uždirbt, kaip kad buvo, tai tik į gerą. Paaugsit- suprasit.
« 1 ··· 3 4 5 6 7 ··· 107 ··· 214 ··· 321 ··· 428 ··· 535 ··· 642 ··· 749 ··· 856 ··· 963 ··· 965 »