policija

2007-03-15 22:31   kategorijoje:   Dienos
istorija tęsiasi. šiandien ėjau į policija atpažinimui. pirmas atpažinimas:

įeinu į kabinetą. sėdi tryse dešinėje ir policininkė kairėje. pirmas su gūzu (randu) ant kaktos, antras tvarkingai apsirengęs, išsigandusiu veidu, o trečiasis su randu per visą veidą. trečiasis man pasirodė psichinis kažkoks. taigi, atpažinau vidurinį. tada liepė rodyti pirštu į atpažintąjį, bei žiūrėti į fotoaparatą. kol policininkė surašinėjo kažką, tai kiti policininkai už pravertų durų kalbėjo. nerealiai užvežė vienas policininko pasakymas: "jeigu vyras gavo į snukį ir atbėgo į policiją, tai jis ne vyras". jo jo, tokie žmonės dirba policijoje.

po to liepė eiti į antrą atpažinimą. kai daviau parodymus pirmą kartą, tai sakiau, kad galiu atpažinti tik vieną, bet kažkodėl mane pasikvietė ir antram. gerai. tik atsidarė durys ir nusprendžiau pajuokauti - iškart pirštu parodžiau ir pasakiau: "šitas". policininkė labai nustebo, kad taip greitai ir užtikrintai. aš jo neprisiminiau, bet atpažintu sunku nebuvo. kodėl? pirmas sėdintis buvo su kelio darbininko uniforma, antrasis tvarkingas, o trečiasis bomžas visiškas. ot sunku atskirti kuris. aišku, po to pasakiau, kad jie lochai, nes mane pasikvietė, kai jau esu sakęs, jog atpažinti negalėsiu. trečiam atpažinimui nekvietė.

laukiau po to trečiame aukšte. pasirodo pas juos normalu rūkyti koridoriuje, vaikštant tai į kabinetą, tai į koridorių. ne pirmas kartas. dar paprašiau išrašyti man pažymą apie policijoje praleistą laiką. kai pripažins kaltu, tai paduosiu prašymą atlyginti man už neatidirbtą laiką, kurą, kurį pravažinėjau. tokios istorijos policijoje.

tie, kas neturi ką veikti

2007-03-15 10:55   kategorijoje:   Dienos
tie, kurie neturi ką veikti, rašinėja į rajonų laikraščius tokias nesąmones:

2007-03-14 Naujas Rytas

Neseniai mirė Vandis Chamrovskis - Nevanduo (1964 - 2007). <..> Internetinėje svetainėje rašyk.lt jo kūrybos gerbėjų buvo bene daugiausia. Deja, ne vien tik gerbėjų. Keista, tačiau kartais žmonės vieni kitiems pavydi ne tik pinigų, brangių daiktų, tačiau ir talento. V.Chamrovskis gyveno Kaune, todėl nepriklausė vilniškių „frakcijai", kuri dominavo šiame tinklapyje. Todėl jis ne kartą buvo blokuojamas ir ištrinamas. Dabar svetainės administracija nuoširdžiai apgailestauja ir prisipažįsta klydusi. Štai taip... Užvis labiausiai mes mylime mirusius, o ne gyvuosius. Tebūnie tau, Vandi, lengva žemelė ir, kaip rašė J. Erlickas: „Jis yra ir bus poetu“.

1. rašyk.lt administracija niekada taip nesakė. jis buvo blokuotas ir tikrai ne veltui. ko gero veltui atblokuotas.
2. žemiau esanti citata tikriausiai priklauso ne j. erlickui, o j. erelickui (benjaminui mašalaičiui).

darbas

2007-03-14 23:40   kategorijoje:   Dienos
jei mano darbas būtų idealus, kas dvi savaites galėčiau pasiimti po vieną laisvą dieną.

blogerių konferencija

2007-03-14 23:12   kategorijoje:   Dienos
gerai, dabar rimtai ir trumpai apie konferenciją. buvo gerų, buvo nelabai pranešėjų. iš tiesų, kažko naujo nelabai sužinojau. buvo keletas tikrai neblogų pranešėjų, buvo neblogų idėjų, bet prasto įgyvendinimo. skaitė lt blogeriai, viena estė, vienas lenkas. iš lt blogerių ko gero geriausia buvo dammit. dar pora buvo tiesiog normaliai. nusivyliau arminu višinskiu, nes bandė daryti šou - nepavyko. aišku, galbūt tai tik mano nuomonė. lenko tema gal ir nieko, bet šnekjimas... ramus, tylus, migdantis tonas - kas gi taip daro?! galvojau užmigsiu per estės pranešimą. labiausiai visi klausėsi delfi redaktorės pavaduotojo pranešimo. pietūs buvo nemokami, todėl labai ačiū organizatoriams. dar davė redbul skardinę nemokamai. ai, kai omnitel gyrė savo moblogą, tai gaidys gaidys buvo... jie gi neleid-ia į savo wap.sp.lt patekti niekam, išskyrus savo abonentus. taigi, ačiū organizatoriams.

gal ir ne į temą, bet šiemet tikrai nebus www čempionato. gal alternatyvų kažkas organizuos?

blogeriai baigėsi

2007-03-14 16:40   kategorijoje:   Dienos
pagaliau. nors blogai labai nebuvo :)
« 1 ··· 38 ··· 76 ··· 114 ··· 147 148 149 150 151 152 ··· 190 ··· 228 ··· 266 ··· 304 ··· 338 »