knygos

2007-04-02 12:45   kategorijoje:   Dienos
pagaliau rašyk.lt paleidom akciją norintiems išleisti savo knygą. jau labai seniai planavome. jei viskas gerai, tai knygą išleisime po naujųjų metų ir pabandysime padaryti pristatymą per knygų mugę.

verslo planas

2007-04-02 09:22   kategorijoje:   Dienos
sugalvojau verslo planą automobilių gamintojams. reikia modelio, kuris butų maža žaisminga mašinėlė. tinka beetle, ka ir panašios. prieš užsakant automobilį, pirkįjas turėtų išsirinkti kaip jį išdažyti. pavyzdžiui: karvės, tigro, boružės... spalvomis, galima drugeliais, saulutėmis ir t.t. pasirinkimas tikrai platus. bet tai įsivaizduokite kaip būtų linksma, kai mieste važinėtų daug tokių margų mašinyčių :)

balčytis jr.

2007-03-28 11:06   kategorijoje:   Dienos
tik tik teismas baigėsi, o sūnelis jau sampo banke dirba :))) galės ten padirbinėti dokumentus, kurie nevadinami dokumentais :)

kursai

2007-03-28 10:45   kategorijoje:   Dienos
ar žinote, kodėl labai dažnai savininkai įkuria dvi įmones: viena vykdo veiklą, o kitai priklauso turtas? taip, todėl, kad jei pirmai kažkas atsitiktų, iš jos negalėtų konfiskuoti turto. kai kurie mano, kad jie nevykdo rizikingos veiklos ir jiems negresia tokie dalykai. papasakojo vieną atvejį, kuris turėtų priversti susimąstyti:

viena šeima turėjo verslą - kavinę. verslas neblogai sekėsi. dukra užaugo ir šeima jai nupirko nedidelį automobilį. žinoma, įmonės vardu. važiavo kartą mergaitė keliu ir... avarija. ji nubrozdino šoną labai prabangiai amerikietiškai mašinai. ji kalta. atrodo nieko baisaus, draudimas suremontuos ir viskas? viskas buvo kiek kitaip. tas automobilis irgi priklausė įmonei, kuri užsiiminėjo auto nuoma. šis automobilis taip pat buvo nuomojamas. kadangi automobilis buvo labai prabangus ir dar amerikietiškas, tai detalių jie laukė labai ilgai. po to padavė į teismą, kad atlygintų patirtą žalą už visą laikotarpį, kol negalėjo šio automobilio nuomoti. istorijos pabaiga tokia, kad šeima prarado ir mažą automobiliuką, ir visą kavinę. o juk automobilis niekuo nesusijęs su verslu, išskyrus tai, jog priklausė įmonei.

naktis

2007-03-27 22:26   kategorijoje:   Dienos
sapnavau, kad mano katė (!!!) atsivedė kačiukų. vienas labai prisiglaudęs visą laiką buvo. aš juk kačių nemėgstu, man nuo jų alergija. po to dar kažkokios nesąmonės. po to kažkas veidą pradėjo kutenti. ranka nubraukiau ir pajutau kaip per visą veidą kažkas nuėjo. ble! tarakonas! jie kartais užsuka ir pyp pyp būna virtuvėje. kokio b... jiems reikia man per veidą laipioti???
« 1 ··· 37 ··· 74 ··· 111 ··· 145 146 147 148 149 ··· 185 ··· 222 ··· 259 ··· 296 ··· 333 ··· 338 »