kursai

2007-04-12 08:47   kategorijoje:   Dienos
vakar kursuose sužinojau gan įdomų faktą:

smulkus ir vidutinis verslas mokesčių vidutiniškai sumoka 15% nuo apyvartos.
stambus verslas - 6%.

o jos visos turi mokėti tuos pačius mokesčius. taigi, papasakojo kelis būdus kaip galima šiek tiek sumažinti mokamus mokesčius. tiesiog svv to nežino...

alus

2007-04-11 11:14   kategorijoje:   Dienos
kažkaip prisimenu kaip būdavo vaikystėje:

kartais pas mano tėvą į svečius ateidavo jo draugas antanas. visada atsinešdavo trilitrinį alaus (tada būdavo pilstomas) ir rūkytos žuvies. nežinau kodėl, bet man iki šiol tai kažkaip labai gražu. retai ateinantis draugas, kuris turėjo kažką įprastai savo.

darbas

2007-04-11 08:55   kategorijoje:   Dienos
kažkurią dieną sapnavau, kad mane išmetė iš darbo. buvo žiauriai abidna, nes jam per daug atidaviau. žiūrėsime ar sapnai pranašingi :)

velykos baigėsi?

2007-04-11 08:35   kategorijoje:   Dienos
na baigėsi. kažkas įvyko...

paragavau naujo švyturio alaus. dabar pažiūriu, kad jie į savo puslapį nieko apie jį neįdėję. jei gerai pamenu, tai jis vadinasi premium pils. čia, matyt, taiko į lengvo alaus rinką, nes stiprumas 3,9. išgėriau buteliuką ir nieko gero pasakyti negaliu. blogo, turbūt, taip pat. kažkaip visiškai eilinis, be išskirtinių skonio savybių. adler bock nesijaučia stiprumo, tai čia nesijaučia silpnumo :)

nebuvau čili, bet kažkaip pagalvojau... ten galima įsigyti čili marškinėlius. įdomu kuo reikia būti, kad nusipirkti tokius pat marškinėlius, kuriais picerijoje apsirengusios padavėjos?

omnitel suorganizavo krepšinio varžybų žiūrėjimą siemens arenoje. planavo, kad susirinks iki 1000 žmonių, o nemaža dalis susirinkusiųjų teko stovėti, nes nebuvo kur atsisėsti. ko gero virš 6000 susirinko. gaila, bet rytas pralaimėjo. per minutės pertraukėles išbėgdavo kažkokios 4 vištos, kurios ne šokdavo, o tampydavosi. dar blogiau buvo, kai per didžiąją pertrauką išėjo 69 danguje. bobos tiek apsirijo per velykas, kad scenoje nebesugebėjo pajudėti. kad nesimatytų to, tai užsimovė poplačias baltas kelnes, kurios atrodė labai lėvai. sužiopčiojo 2 gabalus, bandė dainuoti gyvai kažką, bet ar dėl apsirijimo, ar dėl aparatūros, tai buvo nevykę bandymai. vietoj to, kad eitų nuo scenos, sugalvojo parėkauti: „darom bangą“. kol rėkavo, praleidome beveik visą pirmą trečio kėlinio minutę. alaus teko stovėti po pusvalandį, o įpusėjus rungtynėms alų pradėjo pilstyti iš butelių.

kašis per tv

2007-04-06 09:58   kategorijoje:   Dienos
tie kas domisi krepšiniu, matyt, kad stebi visas rodomas eurolygos ketvirtfinalio rungtynes. vakar per tango tv rodė olympiakos su tau ceramica rungtynes. dabar per visur skanduoja, kad macijauskas pelnė 13 taškų, bet to nepakako pergalei. jei kas būtų matęs, tai suprastų, kad macijauskas beveik visus savo taškus pelnė rungtynių gale, kai beveik viskas jau buvo aišku. o šūdo primalė tikrai nemažai :) ai, bet aš ne apie tai... per sport 3 rodė kitas rungtynes maccabi su cska. matyt jie sugalvojo pajuokauti, nes šitas rungtynes rodė du kartus paeiliui. t.y. tiesiogiai pasibaigus jie vėl pradėjo rodyti šių rungtynių pakartojimą. suprantu, kad ryte ar dieną rodomų rungtynių žmonės galėtų nematyti ir vakarinis jų kartojimas būtų pateisinamas. bet ką čia padarė? juk vyko dar kitos 3 rungtynės. rrrr... :)
« 1 ··· 38 ··· 76 ··· 114 ··· 144 145 146 147 148 ··· 152 ··· 190 ··· 228 ··· 266 ··· 304 ··· 338 »