Dienos

Įvairios vestuvės

Ar žinote, kokios būna vestuvių sukaktys? Kai kurios negirdėtos ir neįtikėtinos :)

Pirmieji metai. Kas mėnesį švenčiamos žaliosios vestuvės.

2 metai - popierinės vestuvės.

3 metai - odinės vestuvės.

5 metai - medinės vestuvės.

6 metai ir 6 mėnesiai - cinko vestuvės.

7 metai - varinės vestuvės.

8 metai - skardinės vestuvės.

10 metų - rožinės vestuvės.

15 metų - stiklinės vestuvės.

20 metų - porcelianinės vestuvės.

25 metai - sidabrinės vestuvės.

30 metų - perlinės vestuvės.

35 metai - lininės vestuvės.

37 metai ir 6 mėnesiai - aliumininės vestuvės.

40 metų - rubininės vestuvės.

50 metų - auksinės vestuvės.

60 metų - deimantinės vestuvės.

75 metai - karūnuotosios vestuvės.

80 metų - ąžuolinės vestuvės.

Šioje šalyje nėra vietos senukams (No Country for Old Men)

Labai išliaupsintas filmas apie... Senukus? Iš tiesų tai ne. Šį filmą verta pažiūrėti, todėl jo siužeto neaprašinėsiu. Keli faktai, kurie praverčia ir gyvenime:

  • Į bėdą papuoli tada, kai nori padaryti gerą darbą
  • Gyvenime ko labiausiai bijai atsitinka ne ten ir ne taip kaip galvojai
  • Stebuklų nėra

Ne visai standartinis filmas, ne vsai standartinis siužetas, ne viskas aišku ir jam pasibaigus.

Mes valdome naktį (We Own The Night)

Įdomus vertimas. Na bet ne apie tai. Apie patį filmą.

Žmogus, valdantis naktinį klubą, kuris priklauso narkotikų platintojo dėdei, turi tėvą ir brolį. Abu jie policininkai ir užimantys labai aukštas pareigas. Žmogus, valdantis klubą pasikeitė pavardę, kad niekas nežinotų apie jo gimines. Ji uosto kokainą, girtuokliauja, turi merginą, kuri neaišku ar prostitutė ar šiaip klubo lankytojų linksmintoja., klubo savininkas jam kaip antras tėvas. Žodžiu visiška priešingybė policininkams.

Jei norėsite šį filmą žiūrėti, tai toliau neskaitykite, bet jei perskaitysite nieko neprarasite :)

Kai jo brolį pabando nužudyti, žmogus, valdantis klubą, pasisiūlo susitikti su klubo savininko sūnėnu ir priimti prieš kelias dienas jo išsakytą pasiūlymą. T.y. padėti susikurti reputaciją. Narkotikų prekeiviai labai gudrūs, bet žmogų, valdantį klubą, iškart nusiveža į vietą, kur visi narkotikai fasuojami. Taip policija visus suima. Kiek vėliau ,nužudo jo tėvą ir tada jau, žmogus, valdantis klubą, tampa policininku. Jie surezgia slaptą planą ir visus narkotikų prekeivius susemia.

Keista tik, kad žmogus, valdantis klubą, nėra super hero, kuris gali viską.

O šiaip filmas totaliai apie nieką. Jei nepažiūrėsite - sutaupysite pora valandų laiko. Geriau pažiūrėkite Nekviestos meilės porą serijų su reklama.

Pjoviau kiaulę

Šiandien teko dalyvauti kiaulės pjovime. Galvojau viskas baisiau bus. Viskas labai natūraliai. Gal aš ir freakas, bet galvoju, kad padarius blogo įrašą su foto būtų įdomus :)

Iki savitarnos kasos

Šiandien teko išbandyti Iki savitarnos kasas. Man smagu pati iniciatyva ir pats principas, bet... Nieko gero apie jas pasakyti negaliu, nes man beskenuojant ji sugedo. :)

Labai didelė nesąmonė yra tai, kad perkant daug vienos rūšies prekių, jas visas reikia nuskenuoti. Šiandien ten pirkau tik 10 alaus. Tai man liepė visus 10 butelių nuskenuoti. Nuskenuoji vieną, padedi ant svarstylkių. Nuskenuoji antrą - ant svarstykių... po šešto kasa užlūžo. Patarėja paklausė kažkokio specialisto, tas pažiūrėjęs pasakė, kad gal perdaug bbh taros prisirašė ir todėl man reikia eiti ne prie savitarnos kasų.

Laiptinės remontas

Mūsų namo laiptinę vis dar remontuoja. Vakar išdažė sienas. Gal aš ir senas bambeklis, bet po pusantros valandos namie man pradėjo skaudėti galvą. Dar valandėlė ir gal būčiau regėjęs gražius vaizdus :) Visuose kambariuose šiek tiek praverti langai, o lauke -10. Šaltoka. Po nakties skauda galvą, bet to ir tikėjausi. Blogiausia, kad čia aliejiniai dažai ir jie ilgai smirda. Mano visi drabužiai dvokia acetonu. :)

Krepšinis

Nu nx nx... tuoj tikrai mesiu žiūrėti krepšinį. Su tom nesportinėm pražangom ir neštais kamuoliais suknisa visą žaidimą. Varinėjasi kamuolį visi visą laiką taip, tai tenka švilpti kai teisėjas nori padėti komandai. O su nesportinėmis gale rungtynių tai nx nx kaip panaikiną visą žaidimo intrigą ir malonumą. Ir švilpia ne visiems ir ne visada, o kaip teisėjui užplaukia. Visos tokios taisyklės, kurias kaip nori taip interpretuoja teisėjai žudo krepšinį.

Klientai ir nuolaidos

Nepasakosiu ilgų istorijų, bet pasakysiu vieną faktą. Turime klientus, kurie visada visada nori nusiderėti. Visiškai nesvarbu ar suma yra 1000 litų, ar 50. Su tokiais klientais labai nesudėtinga bendrauti. Jei darbai yra verti 1000 Lt, tai aš visada pasakau kainą didesnę. Kiek didesnę priklauso nuo to, kiek įprastai klientas nori nusiderėti. Tarkim 25%. Taigi, klientui pasakau kainą 1300, jis nusidera 300 arba 200 Lt. Lieka jis patenkintas ir aš  :)

Valentino diena

Tai tik dar viena proga padovanoti savo antrai pusei gėlių :)

Laiptinės remontas

Mano name (daugiabutyje) prasidėjo remontas. Prasidėjo jis savaitgalį, o dabar tik tęsiasi. Keli pastebėjimai:

  • Laiptinėje žiaurus purvas. Valė lubas
  • Po darbų darbininkai šiukšles sušluoja į krūveles. Kiekviename aukšte būtinai yra po krūvelę
  • Jei laiptinįje būtų tvarka ir tik pakeistų senas lubas į dabartines, tai tikrai neikas nepastebėtų. Mūsų laiptinėjė langai yra uždažyti baltai, todėl joje visada prieblanda
  • Lifte su glaistu jau prirašinėtos sienos
  • Lifto staktas užglaistė tuo pačiu sienų glaistu. Dažai nuo jų nebuvo nė kiek pavalyti. T.y. atšokę nenubraukti, o per 10 dažymų susidaręs kraivas sluoksnis nepalygintas

Taigi, gerbiami tokių remontų organizatoriai:

  • Geriau sutvarkykite laiptinių džiovyklas ir pakeiskite langus į skaidrius permatomus

Kieme automobiliai parkuojami gerai

Mūsų kiemo gale labai rizikinga parkuoti automobilį. Labai didelė tikimybė, kad jį kažkas užstatys. Šiandien pradėję prieš 8 ryto geras 15 minučių žmonės pypino, spardė ratus, bet niekas neišėjo. Pažadino mane ir, spėju, dar daugiau kaimynų, bet rezultatas nulinis. Stovi, vaikšto aplink. Žmonės nesugeba pagalvoti, kad užstato 7 automobilius, kurie negalės išvažiuoti, tai ką jau kalbėti apie savo tel. numerio palikimą po stiklu.

Kvieskite policija kai taip nutinka, o ne žadinkite visą rajoną. 

Jaunavedžių kursai: akušerė

Šiandien antroji diena. Abi paskaitas skaitė akušerė. Visi miegojo ne todėl, kad 10 ryto prasidėjo, bet... ponia paskaitų skaitytoja, prašau pasidaryti įdomesnį planelį ir daryti išvadas po visko. Dabar mes juodai nuobodžiavome, ji pasakojo be jokio noro tai daryti, viską maišė maišė, laiką atbuvo ir viso gero.

Mes gavome 4 parašus ir to pakako. Viskas su kursais  :)

O kitiems, kurie vėliau tuoksis, tai sakė, kad planuoja padaryti 8 paskaitas vietoj 4 ir nebebus grupių, o su kiekviena pora atskirai kalbėsis  :)  Ojojoi bus  :)