Keiksmažodžiai

2007-12-13 16:43   kategorijoje:   Dienos

Ar keikiatės? :)

O aš keikiuosi. Man užeina periodas kai gaudau save ir stengiuosi absoliučiai nesikeikti, o kartais atvirkščiai. Tada keikiuosi daug. Manau visai neblogai man tada sekasi, nes specialiai keiksmažodžių neįterpinėju, o jie patys užpildo laisvus tarpus sakiniuose. Tuo metu kažkaip lyg ir laisviau pasijuntu. Taip pagalvojau, kad gal tie keiksmažodžiai visada yra sakiniuose, bet juos dažniausiai praleidi? O kai atsipalaiduoji - jie normaliai savo tvarka lenda į eterį.

Keista, bet keiksmažodžių nereikia daug: nachui, blet, pizda, kartais bibys. Hmm ko gero tiek jų užtenkakalbėjimui pilnais sakiniais.

Kažkada juokėmės iš sakiniuose naudojamo blet:

  1. Blet nueik alaus.
  2. Nueik blet alaus.
  3. Nueik alaus blet.

Vienas „blet“ nuspalvina sakinį, jam suteikia rimtumo, vyriškumo. Ir tuo pačiu visi sakiniai yra skirtingi savo nuotaika. Pirmasis gali būti pasakomas iš neturėjimo ką veikti. Antrasis gali būti pakartotinai pasakomas, arba kai aiškiai žinoma kas ir kodėl turi nueiti alaus. Trečiasis gi pats rimčiausias, nes aiškiai ir konkrečiai išreiškiamas sakančiojo požiūris, pyktis ir netgi troškulys.

Ar dabar jau keiksitės? :)

Savaitgalis

2007-12-10 09:11   kategorijoje:   Dienos

Savaitgalis praėjo - dar 5-ios dienos darbo. Tiksliau 6-ios, nes darbovietė suorganizavo mokymus šeštadienį. Taigi, savaitgalis bus iš vienos dienos. Kas buvo šį savaitgalį gero? Na juk statau namą :)

O šiaip, tai nupirkau labai įdomią gėlę - Litopą. Štai foto:

 

Litopas

 

Ne, ji nesupjaustyta specialiai, o tiesiog taip auga :)

Dar mes perkame duoną, kuri yr... Na tokios dažniausiai apvalios perpjautos per pusę ir po 4 vienoj pakuotėj. Na nesvarbu iš tiesų. Tokią duoną valgau dažnai, bet tik šį savaitgalį pastebėjau užrašą. Na tas kas jį sugalvojo, proto daug neturėjo: „Gyvenk, kad valgytum!“ (būtinai gale šauktukas)

 


 

Kada laikas pirkti akinius?

2007-12-07 12:23   kategorijoje:   Dienos

Nežinau ar jau atėjo tas laikas, bet šiandien pasikartojo praėjusį mėnesį įvykęs faktas, po kurio pavėlavau į darbą.

Ryte prabundu apie pusė 8, prieš 8. Pažiūriu „Labas rytas“, pasivolioju, o 8-ą atsikeliu. Per 10-20 minučių susiruošiu ir išeinu į darbą. Dabe būnu 8:30 - 8:50.

Dabar apie tai kodėl šiandien pavėlavau. Atsibudęs žiūriu yra dar laiko iki 8. Neskubėjau keltis. Atsikėliau 8-ą, o eidamas koridorium stabtelėjau. Ten kabantis laikrodis rodė 9:00. Aš blogai matau laikrodį televizoriaus ekrane. Ar jau laikas pirkti akinius?

Aišku yra dar vienas variantas, kodėl man taip atsitiko: mano pasąmonės bangos davė signalą mano kūnui ir akims, kad dar ne laikas. Todėl akys realų vaizdą transformuoja į tą, kuris atitinka pasąmonės signalų poreikį. Tokiu atveju man visiškai nereikia akinių - tik šiek tiek daugiau poilsio :)

Sapnavau kaip buvau Rusijoje

2007-12-05 09:56   kategorijoje:   Dienos

Nesu buvęs Rusijoje, bet sapnavau. Lėktuvu skridau į Sankt Peterburgą, o iš ten kažkur ar traukiniu, ar autobusu, ar automobiliu... Nebepamenu. Gyvenau kažkokiame viešbutyje, kuris buvo tikrai baisus. Kažkaip keista, kad nepamenu visko, o tik nuotrupas. Taigi, važiavome gal keliese, gal dviese. Na bet esmė viso to, kad mus pastoviai duchino ruskiai. Mes nuo jų slapstėmės, o kartais mušėmės. Kartą taip spyriau, kad net pats prabudau. Spyriau realiai į orą. Po to kai jau labai užkniso mane jie, tai vieną per langą lipantį pagavau, pririšau už kojos ir pridariau langą, kad atgal neįliptų. Liko kabėti. Kitą ant stogo išvedėm ir liepiau šokti, kad atrodytų kaip savižudybė.

Ir šis sapnas prasidėjo kai užmigau, o baigėsi tik ryte, kai reikėjo keltis. Net žadintuvą išjungiau, kad galėčiau baigti sapnuoti :)

Kodėl man nepatinka Senukai

2007-12-04 09:21   kategorijoje:   Dienos

Aš apie prekybos tinklą „Senukai“. Ten šiaip pastoviai bardakai, ten medsraigčiai sukrauti be sistemos ir pan... Na bet viena Senukuose blogiau, kita geriau. Bet aš ne apie tai.

Kažkada seniai (gal prieš metus ar porą) Senukuose būdavo „tvarka“: ateini į parduotuvę, susirenki, atsistoji prie kasų, o kai prieina tavo eilė, pardavėja sako: „parodykite savo kuprinę“. Na pirmus kartus parodžiau, bet po to pagalvojau: „o kodėl ji turi knistis po mano daiktus?“ ir tapau užknisančiu pirkėju. Kai išgirsdavau „parodykite savo kuprinę“, aš sakydavau „nerodysiu“. Tada pardavėja nustebdavo: „kaip nerodysite?“. Na kaip - paprastai, kodėl kažkas turi knaisiotis po mano daiktus. Jei matė kaip kažką įsidėjau - tikrinkite. Tada sekdavo antras „tvarkos“ etapas - kviesdavo apsauginį. Apsauginis ateidavo ir sakydavo: „parodykite savo kuprinę“, o aš: „nerodysiu“. Po dar kelių klausimų jie pagrasindavo iškviesti policiją. Pasakydavau, kad palauksiu, jei kvies ir pažiūrėsime ką jie pasakys. Hmm.. iš kokių 5-6 tokių istorijų nė karto policijos neiškvietė. :) Tiesa, visada pasiūlydavo kitą kartą palikti kuprinę daiktų dėžutėse, o aš visada paklausdavau ar jie matė kas virš jų parašyta. Kaip taisyklė jie nežinodavo, o ten parašyta: „už paliktus daiktus neatsakome“. Juokinga? Man irgi.

Šią istoriją prisiminiau neseniai, kai Senukuose apsauga sugalvojo dar kvailesnį dalyką - jie paprašė parodyti kuprinę net nespėjus įeiti į salę. Taip taip, esu blogas ir nemandagus, bet tuo metu labai mane šokiravo ir pasakiau tik vieną - „nerodysiu. kvieskite policiją“. Nueinant ji spėjo pasakyti, kad reiks parodyti išeinant. Išeinant ji į mane žiūrėjo, bet prieiti nedrįso. :)

Turite perdaug klientų? Tikrinkite jų daiktus, kai jie ateina į jūsų ofisą ar parduotuvę. :)

« 1 ··· 38 ··· 76 ··· 112 113 114 115 116 ··· 152 ··· 190 ··· 228 ··· 266 ··· 304 ··· 338 »