Krepšinio transliacijos

2008-01-02 11:08   kategorijoje:   Dienos
Čia nemokamai idėją siūlau portalams, kurie nori pasikelti savo lankomumą. Tereikia savo saite transliuoti krepšinio varžybas tiesiogiai. Serveriai lūžtų, bet jei padarius su mokėjimu kokių 10 Lt, tai serveris išgyventų, reklamos nemokamos gautų ir lankomumas išaugtų.

GMail

2008-01-02 08:15   kategorijoje:   Dienos

Po naujos gmail versijos atsiradęs bajeris mane kartais tikrai nervina. Atėjus ryte į darbą, startuojam ano firefox su tokiai pat langais, kaip uždarant jį. Ne visada, bet labai dažnai pamatau tokį pranešimą:

This seems to be taking longer than usual.

If you are using a slow Internet connection, you can wait a bit longer for this page to finish loading, or just use basic HTML view for now.

If you are using your normal Internet connection and you usually get past this loading step without any problems, please refresh this page in your browser. If you continue to have trouble loading your account, please visit the help center for troubleshooting information.

Blogai, kurie mane nervina

2007-12-28 09:53   kategorijoje:   Dienos

Kartas nuo karto prisisubscribinu daug blogų. Tai darau retai, nes dažniausiai pamirštu kurie jų jau buvo prisubscribinti. O jei jie buvo - reiškia arba man nepatiko, arba išties šūdinai rašė. Taigi, kartais būna taip, kad blogas rašo nesąmones, bet dėl 10% gerų įrašų jį skaitau. Daugiausiai blogų prisisubscribinau per blogatoną. Čia toks dalykas, kai reikėjo pagauti siūlo galą (paskutinį įrašą kitame bloge) su penkiais geriausiais (to blogo autoriui) blogų adresais. Sumaliau :)

Panašiai yra ir su mano blogu. Žinau, kad nemažai žmonių jį skaito tik dėl mano statomo namo. Kiti specialiai pasirenka vežančią temą ir ją stumia, o man kiek kitaip. Visada norėjau namo, o kadangi pats ruočiausi statyti, tai ieškojau info. Deja, bet internete jos labai nedaug. Šis faktas apsprendė mano apsisprendimą namo statybas sukelti čia. Anyway, rašysiu ir toliau ne tik apie namą, nes čia mano dienos, o jose būna ir daugiau dalykų :)

Bet aš apie blogus, kurie mane nervina. Kartais suprantu, kodėl juos toliau skaitau, o kartais ne. Gal esu labai kantrus, o gal tingus, nes daug blogų neišmetu ir readerio. Dažniausiai retai rašantys blogo blogai ilgiausiai užsibūna. Tie kurie rašo pastoviai, greičiau dingsta.

Pavyzdžiui blogą „Kodėl aš retai būnu nuotraukose?“ skaitau tik dėl foto. Pastaruoju metu ir jas pradėjo dėti belekokias, todėl mano kantrybė senka. Mane nervina jos rašymas, bandant mėgdžioti qemm. Jis rašo kartais sunkiai suprantamais žodžiais, bet čia jo išskirtinumas. Jei pradėtų rašyti normaliai, iškart 2/3 subscriberių atsijungtų. Na aš dar palauksiu, bet mano kantrybė senka :)

Dar vienas populiariausių blogų Lietuvoje yra „Žudyk reklamą“. Nebeskaitau jo. Anksčiau skaičiau ir labai džiaugiausi, nes buvo apie reklamą, daug pastebėjimų, komentarų. Po to pradėjo rašyti beleką absoliučiai, be jokių protingų pastebėjimų, komentarų. Ilgai tempiau, o po to atsijungiau. Tiesa sakant nepasigedau jo. Matyt gerai užknisęs buvo. Dabar skaitau „Dienos duona“. Kartais užknisa, kad teikia visiškai sausą informaciją, bet čia iš skubėjimo. Daug įdomiau būtų, jei protingai pakomentuotų. Blogas yra blogas ne todėl, kad ten beleką reik rašyti, o labai svarbus autoriaus (arba autorių) požiūris.

 

Atnaujinta:

Rootos (Kodėl aš retai būnu nuotraukose?) reakcija.

Orai

2007-12-27 13:04   kategorijoje:   Dienos

Taip, aš labai nekenčiu sinoptikų, nes jie orus atspėja su tokia tikimybe, kaip ir aš nuspėčiau. Jei man skirtų pusę jų biudžeto, aš kas valandą rašyčiau jums orus ir labai greitai tapčiau milijonieriumi. Tada perduočiau estafetę kitam. Taip orų prognozių atspėjimo procentas nifiga nepasikeistų, o Lietuvoje atsirastų daugiau milijonierių.

Taigi, darome eksperimentą ir žiūrime kokie orai bus Vilniuje šį savaitgalį:

ŠaltinisŠeštadienis
Sekmadienis
meteo.lt
+3 +2
gismeteo.ru -3-5
weather.com +1
0
accuweather.com
+1
-3
orai.lt
-1
-1


Taigi, šeštadienį Vilniuje bus arba +3 arba -3 (7 laipsniai paklaida). Didžiausia tikimybė: +1.
Sekmadienį Vilniuje bus +2 arba -5 (8 laipsniai paklaida). Didžiausia tikimybė: -2

Tai savaitgalį bus balos ir šlapia ar bus šaltoka?

p.s. Tiesa, tarnybos kelis kart per dieną atnaujina savo prognozes, bet mano tikrinimo momentu buvo taip, kaip surašiau.

Kalėdos baigėsi

2007-12-27 10:54   kategorijoje:   Dienos

Taip. baigėsi Kalėdos, liko 2 normalios darbo dienos, vienas darbo šeštadienis ir tada dar trys poilsio dienos. Kam poilsis, o kam besaikis gėrimas. Bet aš apie Kalėdas. Šios Kalėdos buvo geros. Matyt buvau nelabai geras, tai dovanų gavau nedaug, bet svarbu nuotaika. Kepurė, staliukas valdymui lovoje, knyga.

Kūčios man labai patinka, nes susirenkame su šeima. Vakaras būna ramus, su simboliniu alkoholio kiekiu: vynu ir alumi (man). Ko gero pati jaukiausia diena metuose. Ties, visą kūčių dieną pradirbau statybose, bet tai juk veža :)

Kalėdos būna mėsos diena. Taip pat per jas reikia važiuoti lankyti giminių (nelabai su savo giminaičiais bendrauju), susitikti su draugais. Taigi, pabuvojau Marijampolėje, po to vėl į Vilnių, susitikau su westuku. Kitą dieną susitikom su Ramunėle ir Justyte. Turėjom važiuoti su jo visureigiu po mišką pasivažinėti, bet sugedo :/ Kažkas su sankaba. Taigi, įkalėm po alaus ir nusprendėm važiuoti į Kauną picos valgyti. Kaune yra tokia picerija „Pas Paolo“, kur pati geriausia pica Lietuvoje. Važiuoti iškart būtų perdaug paprasta, nes 19:00 jie ėjo į teatrą, o į Kauną važiavome tik po to. Kaune vėl susitikome su westu, pavalgėme picos, atsigėrėme Budweiser tamsaus ir Tauro Ekstra alaus ir namo. Taigi, 4 dienos dingo net nepastebėtos. Dar kelios dienos atostogų būtų gerai.

« 1 ··· 37 ··· 74 ··· 109 110 111 112 113 ··· 148 ··· 185 ··· 222 ··· 259 ··· 296 ··· 333 ··· 337 »