serveriai.lt

2009-01-16 10:36   kategorijoje:   Dienos

Ne paslaptis, kad dirbau „Interneto vizijoje“. Šiuo metu serveriai.lt yra, ko gero, vienintelė jų veikla. Bet kai kurie dalykai ne tik, kad nustebina, bet labai nustebina.

Tiesa, pasakysiu, kad Arvydas manęs neapgavo ir negaliu niekuo skųstis. Santykiai buvo geri. Dabar jokie, bet kadangi jokių blogumų nebuvo, tai kaip ir jokie su pliusiuku  :)

Taigi, apie ką mes čia... Aaaa apie bendravimą... Suprantu, kad yra klientų lochų ir kai kada kai kuriuos norisi pasiųsti, bes čia konfliktą provokavo pirmas serverių laiškas ir po to sekusi diskusija verčia atsilošti. Ją skaitykite čia. Nebendraukite taip su klientais, jei bent kiek rūpi jūsų įmonės įvaizdis.

Mineralinis vanduo

2009-01-14 14:02   kategorijoje:   Dienos

Pastaruoju metu Maximose mineralinio buteliai visi būna tik išpakuoti. Anksčiau būdavo dalis supakuotų, dalis išpakuotų. Mes mineralinį perkame ne po vieną butelį, o po daug.

Matau vienintelį variantą - jie nori priversti pirkti daugiau maišelių.

Kinas, kinas, kinas...

2009-01-11 08:08   kategorijoje:   Dienos

Juk būna, kad norisi gero filmo, bet nežinai kokį parsisiųsti? Tai čia tokiems atvejams rekomenduoju:

Стиляги. Netikėtai tikrai geras rusiškas filmas. Jokio šaudo-gaudo. Atrodo nesu toks senas, tačiau mokykloje mums liepdavo nusikirpti ilgus plaukus, bardavo jei „negerai“ apsirengdavome. Viskas pateikta žiauriai gražiai ir be nostalgijos. Sunku apibūdinti, bet labai rekomenduoju.

Slumdog Millionaire. Siužetą jungia žaidimas „Kas laimės milijoną“ ar „Kas nori tapti milijonieriumi“ nebepamenu. Pas mus rodė ir vedė Kernagis. Veiksmas Indijoje. Šiek tiek žiauru, bet tikrai įdomu.

The Departed. DiCaprio, Damon, Nicholson - garsios pavardės, kurios visiškai nereiškia gero filmo. Iki pat pabaigos tai buvo visiškai eilinis filmas. Ne, jis nebuvo blogas, bet kažko labai gero negalėjau pasakyti. Tačiau jei pažiūrėsite iki galo - nesigailėsite. Labai netikėta pabaiga.Tik tiem, kam patinka policininkai, mafija ir pan...

Keisti žodžiai

2009-01-08 22:03   kategorijoje:   Dienos

Mano žmona turi keistų žodžių. Dalį jų esu girdėjęs, o kai kurie išlenda retai ir sukelia juoką.

Pvz. po valiai, sutverti ir pan. man buvo niekada negirdėti. Gal todėl jie atrodė keiti. Bet kai kurie: sodynė ir vakar išgirstas buldiūras mane prajuokina. Tikrai pralinksmina  :)

Ačiū tv3

2009-01-07 23:26   kategorijoje:   Dienos

Tv3 sugalvojo kaip galima pasipelnyti. Eurolygos rungtynes rodo per mokamą kanalą. Tada bando jį prakišti kitoms kabelinėms ir... kol kas visos nepasirašė. Ir puiku. Tikėjausi, kad nepasirašys nė viena ir jie pasprings. Taigi, jau šią savaitę nematysime Eurolygos rungtynių.

Bet to tv3 dar mažai ir jie nusprendė pasityčioti: „jau šį ketvirtadienį eurolygos rungtynių aptarimas iškart po žalgirio rungtynių tik per tv3“. Užsi...

« 1 ··· 38 ··· 72 73 74 75 76 ··· 114 ··· 152 ··· 190 ··· 228 ··· 266 ··· 304 ··· 338 »