Dienos

Padangų keitimas

Šiandien pakeičiau padangas į vasarines abiem automobiliams. Žinau, kad dar anksti, bet:

Vienam pradėjo leisti orą vienas ratas. Taisyti ir mokėti pinigus, o po savaitės vėl padėti į sandėlį neapsimoka. Sutaisysiu rudenį, nes greičiausiai leidžia per surūdijusį ratlankį. Taigi, pakeičiau.

Kitam kažkas atsitiko su granata, todėl reikėjo tvarkyti. Tuo pačiu pakeičiau ir ratus.

Lietuvos rytas - Žalgiris Kaune

Vakar rungtynes žiūrėjome Kauno kabake. Visi rėkia kai pataiko Žalgiris, o mūsų staliukas - kai Rytas. Vaizdas buvo įdomus visiems, bet mūsų niekas nemušė.

Sunki ta dėstytojo duona

Šiandien grupiokas atsiuntė nuorodą. Citata:

Praėjusio penktadienio vakarą, įtariant kyšio reikalavimu bei kyšio priėmimu, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai sulaikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Matematinio modeliavimo katedros dėstytojas V. K.  Plačiau čia

Labiausiai nustebau tada, kai sužinojau kas jis. Ogi mano kursiokas. Jis buvo vargšelis, kaip reta, o tapo dėstytoju. Matyt tada atsirado valdžios pojūtis. Žiauriai keista  :)

Kaziuko mugė

Šiandien apsilankėme Kaziuko mugėje. Iš tiesų patiko. Buvo gera ir linksma. Kadangi mums nieko nereikėjo, tai niek oir nepirkome. Na gerai, beveik nieko. Nusipirkome:

 • stručių vytintų dešrelių. Buvo labai įdomu paragauti, nors kaina didelė.Manau nebuvo verta, nes pagaminta prastai. Skonio nedaug, kvapo - taip pat. 18 Lt.
 • briedienos vytintos dešros. Latviai pardavinėjo. Va čia yra tai, dėl ko negaila nė cento. 17 Lt. Labai skanu.
 • rūkytos žuvies. žmonės norėjo jau važiuoti namoir pardavinėjo labai pigiai. Ta proga ir pėmiau. 6 Lt ur 5 žuvytes.
 • riestainių. Be jų nevalia. 5 Lt

Skaitymai Paraštėse

Kasmet rengiame skaitymus „Paraštės Metai“. Iš vienos pusės tai yra atviras renginys visiems, o iš kitos - rašyk.lt gimtadienis.

Buvo taip, kad šis renginys sulaukė beveik 400 žmonių. Buvo taip, kad jis nepavyko ir visiems buvo žiauriai nuobodu. Šiemet nusprendėm daryti kitaip - padarėme jį viešai uždarą. Kaip tai įmanoma? Paskelbėme informaciją viešai, bet niekur nekišome reklamos ir neskelbėme įkyriai. Viskas sąmoningai ir... pavyko. Pagaliau renginys buvo toks, koks ir turėtų būti: nedaug žmonių (apie 40), daug bendravimo, linksma.

Ko gero pirmą kartą skaičiau ir aš. Skaičiau ne savo kūrybą, bet buvo visai smagu. Geriausia, kad situacija tuo metu kaip tik tiko paruoštiems tekstams.

O dar man labai patiko vienas bičiukas, kuris skaitė devynių dalių savo kūrybą apie drakonų kovas. Jam pavyko perskaityti tik 8, bet žaviausia, kad jis nesupyko. Nesupyko nei kai pasijungė muzikinis fonas, nei kai kelis kartus švelniai patraukėme per dantį. O skaityti jis tikrai gali ir balsas geras, bet tekstai... ilgi ir silpni.

Bet kuriuo atveju buvo tikrai linksma. Galbū kažką panašaus reiks ir kitamet daryti.  :)

Dar vienas juokingas skambutis

Pralinksmino rytą:

- Laba diena, norėjau pasiteirauti ar čia pataikiau dėl jaunavedžių kursų. Radau internete šį telefoną.

Jei man skambintų dėl kiekvienos mano aprašytos temos - galėčiau įsigyi mokamą tel. numerį.

 

Žalgirio fanai

Mane stebina fanai. Tie tikrieji, kurie užsikirtę ant kažko ir nelabai aplink ką mato. Šį savaitgalį su Žalgirio fanų pora. Vienas labai agresyviai puolė, o jo antra pusė ramiai diskutavo. Kai pasakiau, kad Žalgiris nieko nesako apie realią padėtį ir neparodo jokio atvirumo. Paklausiau ar gali būti tikra, kad iš komandos vadovų kažkas neplauna pinigų.

Jis pasakė:
- O jei ir plauna, man negaila.

Ji pasakė:
- Jei bent dalis mano pervestų pinigų pasieks žaidėjus, aš būsiu laiminga.

Ko gero nelabai yra ką komentuoti.

Tekstai: Panelė Zoja nori būti prezidente

Panelė Zoja nori būti prezidente. Apsirengia gražiai, vaikšto elegantiškai nuo vieno koridoriaus galo iki kito. Išeina iš namų ir repeticijų metu atidirbta eisena eina link parduotuvės.

- Laba diena, - sako nepažįstamajam.

Reklaminė kampanija prasidėjo. Pirmai dienai pakaks.

Rimti laiškai man kadanors įvarys nemigą

Kai gaunu tokius laiškus, stebiuosi, kodėl nesusergu nemiga:

Prašom nurodyti mano „PIKTAVALIŠKUS“ veiksmus? Gėdykitės. Aš parašiau užklausimą. Apsiginti, manau, tikrai padės. Dabar supratau kas Jūs esate per žmogus. Nėra tada ko stebėtis ir svetainės lygiu. Geros kloties Jums.

Įdomu ko žmonės eina ten, kur tikrai yra blogai, kur žemas lygis, kur visi lochai?

Nemiga

Gal apsirgau nemiga ar kažką, nes nuėjus miegoti po vidurnakčio 03:20 atsikėliau ir žiūrėjau filmus. Visiškai nenorėjau miego ir negalėjau užmigti.

Senatvė?

Alaus namai

Savaitgalį buvau Alaus namuose. Naujas kabakas, kur yra daug alaus. O alų aš labai mėgstu. Jie įsikūrę vietoje Ritos slėptuvės.

Rezervavau staliuką tik tam, kad atėjus ramu būtų. Pradarius duris išsižiojau - ten milijonas žmonių. Būtent toks ir turi būti alaus baras. Iš tiesų viskas ten labai gerai. Vienintelis dalykas nepatiko - atnešta sąskaita. Kainos ten tikrai normalios, bet alaus kiekis gerokai padidintas buvo. Aišku, kad mūsų daug, gėrėm daug, todėl bandė išdurti. Kitą kartą rašysimės kiek, kas, kokio išgėrė. Bet ten tikrai dar eisiu ir ne kartą.

ŽALGIRIS, ŽALgiris, žalgiris, ...

Jei yra žmonių, kurie nežino kas darosi su Kauno Žalgiriu, galite pasiskaityti čia, čia, čia...

Dabar visi suskubo, sukruto gelbėti legendinę komandą. Sutinku, kad Žalgiris yra Lietuvos...ėėė... gerai... buvo Lietuvos garbė, pasididžiavimas. Dabar Sąjūdis gelbės Žalgirį, fanai renka pinigus ir pervedinėja į sąskaitą, kažkas išleis kažkokius popierius, kuriuos galės įsigyti versilinkai ir taip paremti... Žodžiu visi kalba, kažkas duoda, bet...

Aš neremsiu Žalgirio!

Kad Žalgiris užsidarys vieną dieną sakiau daugiau nei prieš metus. Reikia būti aklam, kad nesuprastum, jog visiškas nesusipratimas Navikauskas nesąmones ne tik kalba, bet ir daro. Kai pamačiau šių metų surinktą komandą - mano tikėjimas bloga komandos ateitimi dar labiau sustiprėjo.

Ar gali būti kažkas blogiau, nei žaidėjų boikotas, kurie anksčiau atsisakė vykti rungtyniauti į užsienį palikdami komandą, kurią tikrai myli?

Sergu už Lietuvos rytą, kai jie žaidžia su Žalgiriu, tačiau tai nėra priežastis, nes Žalgiris man yra Lietuvos komanda su žiauriai įdomia istorija.

Priežastys kur kas paprastesnės:

 • Man atrodo, kad Žalgirio savininkai su vadovais prasiplovė nemažai pinigų
 • Man labai nepatiko, kad pinigus leido į priekį. T.y. jų dar negavę, jau pirko žaidėjus
 • Turėdami didelių skolų iš praėjusio sezono, jie surinko protu nepaaiškinamą komandą (pinigų prasme)
 • Sabonis atvažiavęs į Lietuvą, net neužsuka pakalbėti su savo komandos žaidėjais

Galų gale pats baisiausias dalykas - Žalgirio skolos. Jei yra tiesa, kad komanda minuse 30 milijonų, tai kiekvienas Lietuvos gyventojas turėtų padovanoti po 10 Lt. Bet kodėl žmonės vėl turi aukoti Žalgiriui, kai:

 • Niekas nepasako realios padėties. Padėkite Žalgiriui, bet mes nesakysime nieko. Mes vėl jūsų pinigus iššvaistysime. 
Kol nebus atvirai paskelbta visa Žalgirio finansinė padėtis ir atskleisti visiems finansiniai dokumantai, manysiu, kad kiekvienas remiantis Žalgirį yra kvailys.

Kai tau ant slenksčio 30

Čia kažkur paskaičiau apie tai, ką reiktų padaryti prieš tai, kai tau sukaks 30 metų. Kadangi ten buvo surašytos nesąmonės, tai papildau.

Kodėl 30? Pagal vieną teorijų moterys iki 30 dar gali džiaugtis dėmesiu, o po 30 ji tampa senmerge. Baisu ane?

Moterims

 1. Permiegoti su geru vyru. Tokių nėra, todėl kartelę greitu tenpu leiskite žemyn, kol pamatysite tą, kuris tinka. Nepamirškite, kad jums jau tuoj 30.
 2. Prisigerkite, nes kai bus 30 tai darysite dažnai. Jei to nepadarysite, nežinosite koks skirtumas kai nebūni 30-ies ir jau būni.
 3. Lėkite automobiliu milžinišku greičiu. Jei užsimušite, visi jus prisimins jauną ir gražią. Je isustabdys policija - jus greičiausiai paleis kai tik paliksite telefono numerį, juk jums dar nėra 30.
 4. Nusikirpkite plaukus trumpai ar nusidažykite. Jūs vis dar atrodysite žaviai ir niekam nekils mintis, kad taip norite atjaunėti. Po 30 bus kitaip.
 5. Apsirenkite aptemptais odiniais drabužiais. Jūs atrodysite be proto seksualiai. Po 30 atrodysite nekaip.

 

Vyrams

 1. Permiegoti su moterimi, kuri to nori. Nepanikuokite, jei nerasite tokios, juk jums dar nėra 30.
 2. Prisigerkite kol dar nėra 30, bet neliūdėkite jei nieko neatsiminsite. Po 30 dar turėsite progų ir ne vieną.
 3. Lėkite dideliu greičiu. Jei užsimušite - būsite eilinis lochas. Jei sustabdys policija - nubaus. Ko gero nieko nepasikeis ir po 30.
 4. Užsiauginkite ilgus plaukus ar nusidažykite. Viską aplinkiniai suvers nebrandumui. Lygiai taip pat darys ir po 30.
 5. Apsirenkite odiniais drabužiais. Atrodysite juokingai. Po 30 atrodysite labai rimtai.

Kai nesiseka nei prekyba, nei matematika

Kai nieko nesupranti apie prekybą arba taupai pinigus, nutinka taip, kad pusantro mėnesio pvm negali susitvarkyti. Kai mokykloje nesimokai matematikos, gali tave apgauti. Kai rašai su klaidom, atrodo netvarkingai. O štai citata iš vienos „internetinės parduotuvės“, kur visi trys atvejai kartu:

Dėl techninių kliūčių svetainėje kol kas rodomos senos knygų kainos (su 5 proc. PVM, galiojusiu iki 2008 m. gruodžio 31 d.). Tikroji dabartinė kaina susidarytų prie senosios pridėjus 4 proc. (viso - 9 proc. PVM).  Atsiprašome lankytojų už nepatogumus.