Žiedas ant kurios rankos?

2009-02-05 22:13   kategorijoje:   Dienos
Lietuvoje vestuvinį žiedą nešioja ant dešinės rankos. Amerikiečiai  - ant kairės. Kaip kiti - nežinau. Bet yra logikos nešioti ant kairės, nes kai sveikinausi, man jau ne kartą skaudėjo. O kartą po pasisveikinimo nubraukiau kraują ir porą savaičių negalėjau nešioti žiedo.

Atostogos? Taip, atostogos Čekijoje

2009-02-05 16:50   kategorijoje:   Dienos
Mano žmona sugalvojo manimi atsikratyti ir ilgai ieškojo kur mane išsiųsti dar iki gimdymo. Variantai buvo: Anglija, Belgija, Čekija... ko gero tiek. Anglijoje gyvena Vilius, Čekijoje - Martynas, o Belgijoje... niekas, bet ten labai dėl alaus noriu patekti. Į Čekiją irgi dėl alaus. Taigi, radom bilietus po 199 į vieną pusę, susitariau su Martynu ir pasiėmiau Virgį. Kadangi vasarį nebuvo, tai skrendame kovo 18-24 d. Tikiuosi tuo laiku nepradės gimdyti ir spėsiu grįžti  :)

Susiderinkime laikrodžius

2009-01-29 19:57   kategorijoje:   Dienos

Mama pasakojo istoriją kaip jie nuėjo į parduotuvę vakare ir norėjo nusipirkti alaus. Taip, dabar nuo 22:00 alaus parduot inegalima, bet... Prie kitos kasos žmonės alų pirko. Ir pardavė. O viskas todėl, kad laikas kasos aparatuose skiriasi maždaug 3 minutėmis.

Kasa Nr X - alų pirkite

Kasa Nr Y - alaus neparduodame

Su mano humoro jausmu viskas gerai... turbūt...

2009-01-28 11:09   kategorijoje:   Dienos

Vis mačiau anonsus apie naują laidą „Humoro klubas“.

Šiek tiek nuklysiu... Televizorių žiūriu tada, kada man norisi jį žiūrėti. Niekada nežiūriu tv programos ir jei nepažiūriu kažkokio serialo ar laidos, kuri man lyg ir patinka, neverkiu. Jų bus ir ne viena.

Taigi, dėl anksčiau paminėtos priežasties niekada nepataikiau laidos rodymo metu įsijungti laidos rodymo kanalo. Vakar atsisiunčiau visas tris rastas dalis ir nutariau pasižiūrėti kas gi gero toje laidoje.

Ši laida būtų numeris vienas, jei įtrauktumėm: dzin, sekmadienio šou, ambrozijos tv. Ko gero pagal ką lygiuojamės - tą ir turime. Salėje gal kas juoko dujų paleidžia, nes ten visi juokias, o man nejuokinga? Sumeluočiau, jei pasakyčiau, kad nenusišypsojau nė karto, bet... 

Prisiminiau senesnę istoriją kai buvau Kauno dramos teatre ir žiūrėjau spektaklį „Savižudis“. Man buvo gėda būti salėje, o dalis išeinančių liaupsino spektaklį.

Su mano humoro jausmu viskas gerai... turbūt...

Alkoholį vartojote?

2009-01-24 09:00   kategorijoje:   Dienos

Vakar vakare iš Vytenio grįžinėjome su Raimonda. Žvėryne daug policijos - visus stabdo. Sustabdo ir mus:

- Alkoholį vartojote?
- Aš vartojau - sakau.
- Jums galima. Važiuokite

Dokumentų taip ir nepatikrino.

« 1 ··· 38 ··· 70 71 72 73 74 ··· 76 ··· 114 ··· 152 ··· 190 ··· 228 ··· 266 ··· 304 ··· 338 »