Keistos įmonės

2009-02-09 17:56   kategorijoje:   Dienos

Šiandien ieškojau vienos įmonės. Pastatas labai didelis, ten labai daug įmonių. Niekaip negalėjau rasti tos, kurios reikėjo. Žmogus savo mobilaus nekėlė. Susiradau įmonės bendrą telefono numerį ir juo paskambinau. Atsiliepė rusakalbė moteris:

- Sveiki, stoviu prie namo tokio ir tokio, kaip dabar glaima jus surasti?

- minutėlę, - sujungė su kažkuo kitu.

- Sveiki, stoviu prie namo tokio ir tokio, kaip dabar glaima jus surasti?

- palaukite, - kažkam rusiškai sako, kad lietuviškai paaiškintų kaip iki jų ateiti.

Trečiam žmogui jau nebeaiškinau lietuviškai, pasakiau, kad man rusiškai sakytų viską. Patekus pas juos - įmonė tikrai didelė.

Keisčiausia tai, kad visi trys yra rusakalbiai ir pirmos dvi moteriškės lietuviškai taip prastai moka, kad net nesugeba kelio pasakyti. Man tikrai labai keista.

 

Patogios smirdančios vietos

2009-02-08 15:22   kategorijoje:   Dienos

Kai nufotkinau vaizdą pro langą, prisiminiau vieną dalyką. Tiksliau kai kuriuos nesusipratimus, kuriuos architektai neaišku kam sugalvojo.

Pro mano langą matomi dvylikaaukščiai. Pirmame aukšte buvo tik diiiiidelė laiptinė, atskiri įėjimai į laiptinę su laiptais ir į laiptinę su liftu. Jos susisiekia balkonu, kuris visur užrakintas. Taigi, jei gaisras - rūkykite. Bet ne apie tai. Taigi, iš lauko į lifto aikštelę šiuose namuose yra 3 įėjimai (pagal projektą). Du iš jų dažniausiai būdavo užrakinti. Prie tų įėjimų kampai neuždari. Tai reiškia, kad ten gali stovėti neįėjęs į namą. Ir tie kampai tokie, kad ten daug žmonių tilptų. Tamsūs su pertvarom. Ten visi eidavo myžti, nes namo juk tingi eiti. Arba jei papešęs vyrukas eina, tai būdavo super vieta - nesimato kas ką veikia. Pirmame aukšte gyvenantiems žmonėms tūrėjo būti sunku atsidarius langus. Žodžiu, visas pirmas aukštas tuščios nereikalingos erdvės. Dabar visur užmūrytos ir padaryta po du nelabai didelius plotus parduotuvėms, klubams ar pan. dalykams, o viena didelė kirpykloms, parduotuvėms... Nebeliko myžyklų...

Dar mokiausi Gabijos mokykloje. Ji buvo pirma pastatyta pagal tokį projektą, o dabar vien tokias matau. Apvali, su vidiniu kiemu. Kažkodėl joje pilna visokių užkampių ir jų iki šiol neužmūryja. Vienoj tokio krepšinį žaidžiame, tai kai pro kampą eini - laaabai smirda. Šitos myžyklos vis dar atviros. Įdomu būtų sužinoti architekto sprendimo argumentus. Juk negalėjo žinoti, kad Lietuvoje nėra viešų tualetų (gal išskyrus senamiestį) ir žmonėms tai pagelbės?

Dar vienas mane stebinantis dalykas tai namai Šeškinėje. Yra ir kituose rajonuose, bet gal Šeškinėje tokių daugiausiai. Kokios apsiniaukusios mintys turi būti, kad pastatytų namus, o tarp jų paliktų sprindžio dydžio tarpus? Matyt ten, kur tarpai atitinka visus architekto planus, pučiant vėjui, atsiranda švilpimas. Juk niekada nebuvo problemos su šildymu ir vietoj to, kad abiejų namų savininkai šildytų vienas kitą, dabar šildo tą tarpą.

Vaizdas pro langą

2009-02-08 14:52   kategorijoje:   Dienos

Prie rašto akcijos neprisidėjau, nes labai tingėjau rašyti, skenuoti, o tai realiai beprasmis reikalas. Taigi, šį kartą įdėsiu vaizdą pro savo langą. Ne pats geriausias laikas kai medžiai be lapų, sniego nėra ir t.t. Nefotografuosiu vakare, kuo gražiau ir pan, nes pamiršiu arba tada tingėsiu. Oki, dabar gyvenu su tokiu vaizdu:

 

 

Plovimas

2009-02-06 10:35   kategorijoje:   Dienos
Vakar kažkaip pagalvojau, kad bent kartą reikia kiekvieną mašiną nuplauti. Ta proga nuvažiavau į plovyklą. Moku pinigus ir man sako - ėėė duok dar, matai gi kainos. Aš - nūūū matau, tiek ir duodu. O man - taigi minivenai daugiau kainuoja. Buvau pamiršęs, kad turiu miniveną.

Žiedas ant kurios rankos?

2009-02-05 22:13   kategorijoje:   Dienos
Lietuvoje vestuvinį žiedą nešioja ant dešinės rankos. Amerikiečiai  - ant kairės. Kaip kiti - nežinau. Bet yra logikos nešioti ant kairės, nes kai sveikinausi, man jau ne kartą skaudėjo. O kartą po pasisveikinimo nubraukiau kraują ir porą savaičių negalėjau nešioti žiedo.
« 1 ··· 37 ··· 69 70 71 72 73 74 ··· 111 ··· 148 ··· 185 ··· 222 ··· 259 ··· 296 ··· 333 ··· 338 »