Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 19 dalis

Iškart po naujųjų metų būna sausas laikas. Turbūt nuo gruodžio antros pusės, kai daug serialų daro pertrauką, o nauji sezonai nebūna prasidėję. Tokiu metu tenka ieškoti kažko naujo, arba seno gero. Dažniausiai viskas į gerą, nes prisikaupiu serialų ateičiai, o po to žiūri žiūri...

Kepta vištiena pusryčiams

Mūsų namuose praktiškas kaskart iškepus vištą jos lieka kitai dienai. Kitą dieną ją galima valgyti šaltą, o galima labai paprastai paversti labai skaniu pusryčių patiekalu.

Rinkimai JAV. Kaip jie vyksta?

Labai dažnai JAV yra laikoma demokratijos pavyzdžiu ir siekiamybe. Bet ar tikrai ten viskas taip jau gerai? 

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 16 dalis

Įprastai 10-uką sudaro gerų ir nelabai serialų maišalynė todėl, kad kiekvienam būtų iš ko rinktis. Šį kartą didžiąją dalį sudarys serialai, kuriuos nustojau žiūrėti. Kartais net ne todėl, kad jie blogi, o todėl, kad tiesiog nusibodo. Būna, kad atsibundi ir supranti jog nebegauni iš to malonumo.

Blogerių savireklamos savaitė

Blogų mažiau, bet labai džiugu, kad jie išlieka. Tuo metu kai FB. G+ ir kiti soc. tinklai priima parodo ir pradangina, bloguose info lieka. Tuo jie ir gerai. Tuo pačiu bloguose mažiau blevyzgų ir daugiau temų, kurios atidžiau, bei detaliau nagrinėjamos. Nekalbu apie save, nes pradėjau nuo beleko, tapau teminiu statybininko blogu ir dabar jau leidžiu sau rašyti apie viską, kas man įdomu, bei gali būti naudinga kitiems. Kartai pačiam gaila, kad patingiu kažką nufotografuoti ir aprašyti, bet aš tikrai stengiuosi tokią savybę apmarinti  :)

Apie maisto gaminimą ant ugnies

Vieną dieną sugalvojau, kad mano šašlykinė gali būti naudojama ne tik šašlykų ir kepsnių kepimui, bet ir kitokio maisto ruošimui. Kaip dažnai darau - išlaukiau porą savaičių, bet mintis neišblėso. Nuvažiavau, nusipirkau didelę aukštais kraštais keptuvę ir išsikepėm bulvių. Po to kiaušinienę, blynų...

Apie tėvus ir vaikus, arba kodėl reikia duoti į snukį

Viename kambaryje galite pamatyti daug įvairių drugelių, pamatyti kaip atrodo išsilupę ir dar ne kokonai. Viskas tikra, viskas gyva. Paprašius leidžia net palaikyti apelsino ar kivio griežinėlį su dideliu drugeliu.

Taip pat ten galima sulaukti pasiūlymo į snukį. Ne, ne nuo darbuotojų, bet nuo klientų.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 12 dalis

Šį kartą bus daug nuvylusių serialų, kurie nepasinaudojo mano duotu paskutiniu šansų. Vienus sezonus pabaigiau, bet tai paskutiniai mano žiūrėti, kitų net nesugebėjau pabaigti. Žinoma, kad yra ir keli labai gerai, verti dėmesio ir laiko. Tikiuosi atrasite kažką naujo ir tuo pačiu komentaruose rekomenduosite ką verta pažiūrėti man.

Geras kepsnių ar šašlykų receptas

Atskleisiu jums vieną paprastą, bet labai gerą receptą, kaip paruošti mėsą kepimui. Tai gali būti kepsniai, gali būti šašlykai...