Baltika 5 Gold

2007-10-23 23:00   kategorijoje:   Alus » Rusiškas

 

Baltika 5 Gold

 

Kažkaip man sekasi nusipirkti atvirkštine eilės tvarka. Buvo 8, 7, 6, o dabar 5. Visi skirtingi, visi kitokie. Kažkiek primena Horn Dry. Na gerai, gal atvirkščiai. :) Šiaip tikrai visai neblogas alus.

vertinimas: 7/10 

Baltika 6 Porter

2007-10-15 21:57   kategorijoje:   Alus » Rusiškas

 

Baltika 6 Porter

 

Juodas alus. Dar blogiau - stiprus (7%) ir tas stiprumas labai jaučiamas. Kartais, gerdamas juodą alų, pagalvoju, kad jis nėra labai blogas. Šį kartą taip negalvojau :)

vertinimas: 4/10 

Baltika 8

2007-07-09 14:09   kategorijoje:   Alus » Rusiškas

 

Baltika 8

 

Paragavau dar vieno Baltika alaus. Baltas alus. Tie, kurie nemėgsta balto alaus - nepirkite. Kažkiek panašus į mūsų Švyturio Baltą. Kadangi man patinka baltas alus, tai šį gerti buvo visai įdomus. Skonisneblogas, bet iki šiol užsifiksavęs saldumas. Labai saldus alus. Tiem, kam patinka Švyturio Baltas ir, galbūt, net saldesnis, tai šis būtų idealus  :)

Vertinimas: 7/10 

Negražus juokas:
Mylisi varlė su ežiuku. Varlė:
- Ežiuk, pasakyk, juk manyje yra kažkas  gražaus?
- Taip, bet jau tuoj ištrauksiu.

Baltika 7

2007-06-29 17:57   kategorijoje:   Alus » Rusiškas

 

Baltika 7

 

Baltika alaus gamintojai pasirinko kiek kitokį alaus pavadinimų parinkimo būdą, nei daugelis. Jie pasirinko numeravimą. Ar tai reiškia, kad kuo didesnis skaičius, tuo geresnis alus? Atsakymo nežinau. Pirmas įspūdis lyg būčiau paragavęs tarybinių laikų Žigulinio alaus. Gal kiek skanesnio. Tas įspūdis nepalieka iki galo, bet šiek tiek silpsta. Nėra ir žymiųjų Žigulinio putų. Taigi, jei 7 būtų vienas geriausių jų alaus rūšių, tai mažesnių neragaučiau. :)  Iš tiesų esu gėręs dar porą, bet nepamenu kokių. Taigi, nėra labai geras ar visiškai prastas alus, bet daugiau nežinau ar pirksiu  :)

Vertinimas: 3/10 

Juokas:
При сильном испуге у женщин атрофируется небольшая часть мозга, отвечающая за все...

Stary melnik Zolotoje

2007-05-07 18:30   kategorijoje:   Alus » Rusiškas

 

Stary melnik Zolotoje

 

Rusiškas alus. Kažkuriuo metu jį labai reklamavo per rusijos kanalus. Ir ką... likau nusivylęs. Tikrai prastas alus. Gal kitos jo rūšys ir kitokios, bet kolkas teko parafauti tik šio. Nieko gero nežadu, todėl pagalvokite prieš pirkdami  :)

Vertinimas: 3/10

« 1 2 3