Edelweiss Hefetrub

2007-06-04 23:15   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Edelweise Hefetrub

 

Edelweiss, Edelweiss
Every morning you greet me
Small and white, clean and bright
You look happy to meet me

Ko gero tik dėl pavadinimo nusipirkau paragauti. Alaus skonis šiek tiek primena prarūgusį alų. Na jis nebuvo toks, bet skonis šiek tiek primena. Kažkada juokiausi, kai susitarėm susitikti su draugais Pizza Jazz Savanorių Rimi. Kai atvažiavome, jie jau laukė ir gėrė alų. Užsisakėme ir mes. Tik paragavus, pasišaukiau padavėją ir paprašiau atnešti nesurūgusio alaus. Tik tada jie prabilo: mums irgi pasirodė kažkoks keistas ir neskanus tas alus. O jie jau buvo išgėrę po pusę bokalo. Padavėjos klausimas man taip pat patiko: jums atnešti to paties alaus? :) Anyway šis alus nėra labai blogas, bet antrą kartą jo nepirksiu. Gal geriau padainuokime? Edelweiss, Edelweiss...

Vertinimas: 2/10

Zillertal Schwarzes

2007-05-28 20:21   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Zillertal Schwarzes

 

Kažkaip labai ilgai šis buteliukas laukė savo eilės. Kažkas lauktuvių atvežė ne man, o mamai. Mano mama neskubėjo ir šio alaus negėrė. Atėjo šiandien sūnelis ir pasiūlė: gal paragaujam? :) Paragavome. Ir visai patiko. Alus juodas, 5,2 stiprumo. Šiek tiek saldus, šiek tiek primena Kozel dark. Kozel dar gerokai lengvesnis ir tai jam suteikia pliusų. Bet tikrai verta paragauti ir šio. Lietuvoje nemačiau pirkti.

Vertinimas: 7/10

Juokas:
Petriukas parašė mokytojai laiškelį: „Aš jus myliu“
Mokytoja atsakė: „Nekenčiu vaikų“
Petriukas: „Garantuoju, vaikų nebus“

Zipfer

2007-05-28 11:25   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Zipfer

 

Kažkaip man labai patinka alus, su atsukamais kamšteliais. Blogiausia, kad jei užsižiopsai, tai draugai atidarytuvu atidaro tavo butelį. Štai tau ir dalis malonumo nuplaukia. Įdomiosformos 0,66 litro talpos butelis. Alus paprastas lengvas. Nelabai kuo išsiskiriantis iš kitų. Ko gero daugiau atrakcijos dėl didelio butelio ir atsukamo kamštelio.

Vertinimas: 7/10 

Juokas: Asiliukas klausia tėvo asilo: „tėveli, o kodėl tu turi žmoną, o aš ne?“. Tėvas atsako: „matai, sūnau, žmonas turėti gali tik dideli asilai“.

Gosser

2007-05-09 09:32   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Gosser

 

Šviesus austriškas alus. Pastebėjau, kad užsieniečiai didelėm raidėm rašo „Austria`s finest beer“, „Czech premium lager“ ir pan. Lietuvoje to nepraktikuoja. Keista. Lietuvos alus yra geras, bet lietuviai nerašo to. Taigi čia Lietuva!  :)   Paprastas, tvarkingas alus. Negaliu pasakyti nieko blogo ar gero. Tiesiog šviesus alus. Tiesa, šį alš galiman usipirkti ir labai „krūtoje“ taroje. Tada butelis kainuos beveik 4 Lt.

Vertinimas: 6/10 

« 1 2