Baltika 8

2007-07-09 14:09   kategorijoje:   Alus » Rusiškas

 

Baltika 8

 

Paragavau dar vieno Baltika alaus. Baltas alus. Tie, kurie nemėgsta balto alaus - nepirkite. Kažkiek panašus į mūsų Švyturio Baltą. Kadangi man patinka baltas alus, tai šį gerti buvo visai įdomus. Skonisneblogas, bet iki šiol užsifiksavęs saldumas. Labai saldus alus. Tiem, kam patinka Švyturio Baltas ir, galbūt, net saldesnis, tai šis būtų idealus  :)

Vertinimas: 7/10 

Negražus juokas:
Mylisi varlė su ežiuku. Varlė:
- Ežiuk, pasakyk, juk manyje yra kažkas  gražaus?
- Taip, bet jau tuoj ištrauksiu.

Baltika 7

2007-06-29 17:57   kategorijoje:   Alus » Rusiškas

 

Baltika 7

 

Baltika alaus gamintojai pasirinko kiek kitokį alaus pavadinimų parinkimo būdą, nei daugelis. Jie pasirinko numeravimą. Ar tai reiškia, kad kuo didesnis skaičius, tuo geresnis alus? Atsakymo nežinau. Pirmas įspūdis lyg būčiau paragavęs tarybinių laikų Žigulinio alaus. Gal kiek skanesnio. Tas įspūdis nepalieka iki galo, bet šiek tiek silpsta. Nėra ir žymiųjų Žigulinio putų. Taigi, jei 7 būtų vienas geriausių jų alaus rūšių, tai mažesnių neragaučiau. :)  Iš tiesų esu gėręs dar porą, bet nepamenu kokių. Taigi, nėra labai geras ar visiškai prastas alus, bet daugiau nežinau ar pirksiu  :)

Vertinimas: 3/10 

Juokas:
При сильном испуге у женщин атрофируется небольшая часть мозга, отвечающая за все...

Utenos

2007-06-16 09:56   kategorijoje:   Alus » Lietuviškas

 


 

Parduotuvėse jau pasirodė naujas Utenos alus. Jo išskirtinumas - bespalvis butelis. Taip, alus nebe rudame, o skaidriame butelyje. Pati idėja man patiko ir butelis labai maloniai atrodantis. Tačiau alus labai jau geltonas. Įdėkite šiek tiek daugiau dažų (juokauju) :) Bet alus be skonio. Žiauriai gazuotas. Nežinau kaip kitaip tai pavadinti, nes geriant tavo pilve susidaro tiek oro, kad... Blogas blogas dalykas. Taigi, galite pabandyti, bet jei šios blogos savybės nepanaikins - alus liks neįvertintas.

Blyn kaip blogai padarytas Utenos alaus web'as. Niekas neaišku ir visko reikia ieškoti. Matyt senstu, nes noriu, kad užėjus viskas būtų aiškiai ir paprastai. Beje, neradau šio naujojo alaus. Ko gero tai normalu, nes norint papildyti flash svetainę tai jiems kainuos daug ir truks ilgai. Bet tai nepateisinama, nes web'e informacija turi atsirasti pirmiausia.

Wieselburger Stammbrau

2007-06-14 22:57   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Wieselburger Stammbrau

 

Man kažkaip tokie buteliai žiauriai veža. Etiketė padaryta pageltusi ir tikrai, ji lyg nuo seno butelio. Labai gerai suderino stilių ir alus atrodo žiauriai senas. Imk ir nupūsk dulkes prieš ragaujant. O ir alus skanus. Nežinau ar pirkčiau kasdien tokį alų, nes jo butelis lyg ir sako: pirk mane per šventes, kai norėsi tik vieno, bet kažko tokio. Ir tikrai, gerdamas jautiesi kitaip :) 

Anksčiau pas mane buvo panašiai užsidarantys kamščiai. Juo užkimšdavau atidarytus limonado butelius. Alaus tada negėriau, o tėvas alų atidarinėdavo vestuviniu žiedu ir uždarydavo tuo pačiu kamšteliu. Tokį butelį gaila išmesti, o laikyti... :)

Vertinimas: 8/10 

Krusovice Radler.cz beer & lemon

2007-06-12 17:39   kategorijoje:   Alus » Čekiškas

 

Krušovice Radler.cz beer & lemon

 

Sunku šį alų pavadinti alumi. Greičiau čia yra limonadas. Gal ir nieko limonadas, bet vaikams reiktų atsargiau - 2.2%. Dar vienas įdomus dalykas -pavadinimas - interneto adresas  :)  Nors jei nebūtų Krusovice logotipo, tai gal ir nebūčiau nusipirkęs.

Dar šiandien Šiaurės miestelio Norfoje mačiau daug visokio įdomaus alaus.  :)  Ten yra ir Efes, kurį gerdavau Turkijoje. 

« 1 ··· 14 ··· 28 ··· 42 ··· 56 ··· 70 ··· 84 ··· 98 ··· 110 111 112 113 114 ··· 126 ··· 128 »