Elektros pajungimas 2 dalis

2009-05-25 15:22   kategorijoje:   Statau namą

Nupaišė man pažįstamas schemą. Ačiū Rolandui  :)  Nunešiau, pažiūrėjo, kad pavaizduota skirtuminės srovės apsauga ir sako:

- Ooo... ir skirtuminės srovės apsauga pavaizduota.
- Taip, sakė, kad reikia
- Taip, taip dabar tokie reikalavimai

Viską pasižiūrėjo išrašė pažymą ir viską grąžino atgal. Kaina - 30 Lt. Schemai nereikia nei parašų, nei antspaudų.

Nuvežiau į RST, pasirašiau sutartį. Sakė per 5 dienas pasiskambins ir atvažiuos pajungti. Parašiau prašymą, kad pajungtų dieninį/naktinį skaitliuką. Tai reiškia, kad naktimis mokėsiu mažiau, o dienomis daugiau. Kol statybos neapsimokės (nors nedaug tenaudosiu), bet po to indaplovę, skalbimo mašiną ir pan. galima sureguliuoti, kad įsijungtų naktį.

Taigi, jei jums prireiktų tokios schemos - Spauskite ant paveikslėlio ir spausdinkitės.

Schema

Kojinės

2009-05-24 10:03   kategorijoje:   Dienos
Nesuprantu negi negalima kažkaip paprasčiau padaryti kojinių pakavimo? Tas popierinės etiketės prisiuvimas prie poros yra baisus dalykas.

Elektros pajungimas 1 dalis

2009-05-22 18:09   kategorijoje:   Statau namą

Nors elektra atvesta iki sklypo, elektros neturiu iki šiol. Norint turėti elektrą, reikia tam tikros uždaros patalpos, apsaugotos nuo lietaus ir žmonių. Saugumas. Taigi, statybose reikia sukalti būdą, į kurią atsivesti kabelį. Aš būdos kalti neketinau (netrukus bus langai) todėl laukiau.

Pati procedūra tokia:

  1. Pasidarai varžų matavimo aktą. Varžų matavimas daromas tikrinant ar nepažeista kabelio izoliacija.
  2. Važiuoji į Valstybinę energetikos inspekciją.
  3. Važiuoji į RST pasirašyti sutarties.
  4. Pasiskambini ir atvažiuoja pastyti skaitliuką, bei pajungti elektrą.

Labai ilga procedūra.

Gavau varžų matavimo protokolą. Nuvažiavau šiandien į inspekciją. Pasirodo reikia dar schemos, kaip namo viduje pajungtas laikinai skydas. Schemoje privalo būti pavaizduotos rozetės ir skirtuminės stovės apsauga (būtinai). Kaip suprantu, realiai tai yra nutekėjimo rėlė, kuri apsaugo nuo nutrenkimo jus. Nežinau kam ji reikalniga toje vietoje, nes butuose jų nėra, daug namų be jų. Jos daugiausiai naudojamos kur yra dušai, vanduo. Na bet ne man aiškinti. Reikia dabar nusibraižyti schemą kažkokią. Bandysiu tada dar kartą.

Spalvų ir atspalvių pasirinkimas

2009-05-21 19:05   kategorijoje:   Statau namą

Man žiauriai sunku yra pasirinkti spalvas. T.y. kai matau rezultatą, tai galiu pasakyti gerai, gražu ar ne. Bet jei matau spalvą, o po to nuvažiuoju į parduotuvę - nebeprisimenu. Dažniausiai bandau spėti. Dažniausiai pasiseka. Tarkima namo spalvą atrodo matau akyse jau, nes matau kasdien, bet... Jei reikia priderint ikitą spalvą aš negaliu tol, kol nepridedu šalia pavyzdžio. Mano atmintis šioje vietoje mane išduoda.

Gal turite patarimų kaip gerai parinkti ir suderinti spalvas?

Mario Puzo „Krikštatėvis“

2009-05-20 21:51   kategorijoje:   Dienos
Mario Puzo: Krikštatėvis Buvau matęs filmą. Ko ger one vieną kartą ir tikrai nepaeiliui visas dalis. Iš tiesų patiko Mario PuzoKrikštatėvis“. Kitoks gyvenimas, kitokios galios, kitoks valdymas, bendravimas. Mafija yra mafija. :)  Reiks susiorganizuoti ir kitas dvi dalis.
« 1 ··· 64 ··· 128 ··· 190 191 192 193 194 ··· 256 ··· 320 ··· 384 ··· 448 ··· 512 ··· 573 »