Elektros pajungimas 1 dalis

2009-05-22 18:09   kategorijoje:   Statau namą

Nors elektra atvesta iki sklypo, elektros neturiu iki šiol. Norint turėti elektrą, reikia tam tikros uždaros patalpos, apsaugotos nuo lietaus ir žmonių. Saugumas. Taigi, statybose reikia sukalti būdą, į kurią atsivesti kabelį. Aš būdos kalti neketinau (netrukus bus langai) todėl laukiau.

Pati procedūra tokia:

  1. Pasidarai varžų matavimo aktą. Varžų matavimas daromas tikrinant ar nepažeista kabelio izoliacija.
  2. Važiuoji į Valstybinę energetikos inspekciją.
  3. Važiuoji į RST pasirašyti sutarties.
  4. Pasiskambini ir atvažiuoja pastyti skaitliuką, bei pajungti elektrą.

Labai ilga procedūra.

Gavau varžų matavimo protokolą. Nuvažiavau šiandien į inspekciją. Pasirodo reikia dar schemos, kaip namo viduje pajungtas laikinai skydas. Schemoje privalo būti pavaizduotos rozetės ir skirtuminės stovės apsauga (būtinai). Kaip suprantu, realiai tai yra nutekėjimo rėlė, kuri apsaugo nuo nutrenkimo jus. Nežinau kam ji reikalniga toje vietoje, nes butuose jų nėra, daug namų be jų. Jos daugiausiai naudojamos kur yra dušai, vanduo. Na bet ne man aiškinti. Reikia dabar nusibraižyti schemą kažkokią. Bandysiu tada dar kartą.

Spalvų ir atspalvių pasirinkimas

2009-05-21 19:05   kategorijoje:   Statau namą

Man žiauriai sunku yra pasirinkti spalvas. T.y. kai matau rezultatą, tai galiu pasakyti gerai, gražu ar ne. Bet jei matau spalvą, o po to nuvažiuoju į parduotuvę - nebeprisimenu. Dažniausiai bandau spėti. Dažniausiai pasiseka. Tarkima namo spalvą atrodo matau akyse jau, nes matau kasdien, bet... Jei reikia priderint ikitą spalvą aš negaliu tol, kol nepridedu šalia pavyzdžio. Mano atmintis šioje vietoje mane išduoda.

Gal turite patarimų kaip gerai parinkti ir suderinti spalvas?

Mario Puzo „Krikštatėvis“

2009-05-20 21:51   kategorijoje:   Dienos
Mario Puzo: Krikštatėvis Buvau matęs filmą. Ko ger one vieną kartą ir tikrai nepaeiliui visas dalis. Iš tiesų patiko Mario PuzoKrikštatėvis“. Kitoks gyvenimas, kitokios galios, kitoks valdymas, bendravimas. Mafija yra mafija. :)  Reiks susiorganizuoti ir kitas dvi dalis.

Turim prezidentę

2009-05-18 08:59   kategorijoje:   Dienos

Gerai ar blogai - spręsti kiekvienam. Man atrodo, kad iš visų kandidatų nebuvo daugiau ką rinktis (nors Adamkui atrodė kitaip ;) )

Nesuprantu niekaip vieno dalyko. Žmogus sako, kad yra lenkas. Su tuo nieko nepadarysi, nes gimdamas nežinai kokios tautybės tavo tėvai. Čia viskas gerai. Jis turi lenko kortą. Tai reiškia, kad jis betarpiškai susietas su Lenkija. Ar tai yra priesaika ar ne - nesvarbu. Jis vadovauja partijai, kuri vadinasi „Lietuvos lenkų sąjunga“.

Gal padiskutuojame ar normalu, jei Lietuvos prezidentas būtų Valdemar Tomaševski?

Eurovizija

2009-05-14 23:04   kategorijoje:   Dienos

Pykite nepykite, bet man šiemet gėda. Siunčiame atstovą, kuris laimi atranką su lietuviška daina. Eurovizijoje dainuoja angliškai (suprantama) ir rusiškai (!!!). Man tikrai gėda. Labai.

Jei norėjo rusiškai dainuoti, privalėjo ir lietuviškai dainuoti.

« 1 ··· 64 ··· 128 ··· 190 191 192 193 194 ··· 256 ··· 320 ··· 384 ··· 448 ··· 512 ··· 573 »