Kiek žmonių reikia?

2009-05-29 10:42   kategorijoje:   Dienos

Klausimas iškart su atsakymu: kiek reikia žmonių norint suskaičiuoti šiukšlių dėžes? Mačiau šiandien skaičiuojant savo rajone. Greičiausiai seniūnijos atstovai.

Teisingas atsakymas yra 3. Taip, trys moterys eina ir skaičiuoja kiek šiukšlių dėžių yra.

Tiesa sakant, apsidairius dar gerai paieškoti turėjau kol pamačiau šiukšlių dežes. Jos išstatytos belekaip, padarytos nematomomis, visos skirtingos. Mano manymu, viskas turi būti paprasčiau - visur kur takai ar šaligatviai turi būti šiukšlių dėžės protingu atstumu. T.y. kad nereiktų nešti toli ir kad nereiktų eiti į šoną nuo reikiamos krypties.

Visur jau rašė apie tai, kad kažką nubaudė už numestą nuorūką. Bausti, turbūt, net nereiktų, jei šiukšlių dėžių būtų daug ir teisingose vietose. Taip pat uždraudus rūkyti automobiliuose. Pažiūrėkite į rūkančiųjų automobilių pelenines ir, ko gero, visos jos bus švarios.

Kaip prakišti kabelį

2009-05-27 14:08   kategorijoje:   Statau namą

Šiandien kelias valandas pro užkastą vamzdį prakišinėjau kabelį. Jei išgirsite patarimą prieš užkasant prasikišti vielą ar virvę - taip ir padarykite. Jei neišgirsite, bet dabar skaitote - prasikiškite. Daug nervų ir laiko sutaupysite.

Aprašysiu kaip dariau, tuo pačiu papasakosiu kai išsprendžiau kai kurias problemas. Jei susidursite kada su tuo - žinosite kaip sutaupyti laiko.

Niekaip nepavyko vielos prakišti per visą vamzdį. Tada sugalvojau, kad galiu kišamos vielos gale padaryti kabliuką (sulenkti). Tada iš priešingo galo kišau kitą (taip pat su kabliuku). Iš pavyko. Tiesą, pirmą kartą ištraukiau per daug (nepalikau galo) ir teko kartoti procedūrą. Antrą kartą nutrūko likus kokiems 2-3 metrams. Trečią kartą niekaip nepavyko užkabinti ir ištraukti. Kai pagaliau pavyko - tempiamą kabelį užrišau daug tvirčiau ir kišant sutepinėjom muilinu vandeniu.Labai nesunkiai išsitraukė. Daug vargo su laiminga pabaiga. RST pajungė ir dabar name jau yra elektra!

Esu žiauriai gabus elektrikas. Štai kaip atrodo pora rozečių  :)

Blogatonas 2009

2009-05-27 09:00   kategorijoje:   Dienos

Prisijungiu prie Džiugo iniciatyvos. Reikia 5 blogų, kuriuos skaitau ir galiu rekomenduoti. Nežinau ar tai yra teisingi blogai, bet... Eilės tvarka belekokia.

Iš tiesų žiauriai trūksta man įrašų vertinimo balais Google reader. Tada lengvai prafiltruočiau ir atjungčiau nesąmones  :)

Langai ir durys

2009-05-26 23:39   kategorijoje:   Statau namą

Name jau yra visi langai ir durys. Visi = lauko. Tik po to kai išvažiuodamas užrakini namą supranti, kad tai tavo namai.

 

 

 

 

 

Programa

2009-05-25 15:25   kategorijoje:   Dienos

Kažkada buvo Matulevičiaus laidos per tv, kur kaimuose įdomius žmones kalbindavo. Jos seniai nėra, o po jos nelabai rasdavau kažką panašaus. LTV2 buvo „Tarp žemės ir dangaus“, kuri, iš principo, taip pat teisinga laida. Man nepatiko jos formatas. Dabar turiu laidą, kurią klausydamas patiriu didelį malonumą - Radijo žinių laida „Prie pietų stalo“.

Ne dabar ją atradau. Tik dabar parašiau :)

« 1 ··· 64 ··· 128 ··· 190 191 192 193 194 ··· 256 ··· 320 ··· 384 ··· 448 ··· 512 ··· 574 »